افزایش فروش گوشی های شیائومی در هند

0
گوشی های هوشمند شیائومی

افزایش فروش گوشی های شیائومی در هند :  همان طور که می دانیم شرکت شیائومی یکی از بزرگترین تولید کنندهای گوشی های هوشمند در جهان می باشد که هنوز سنی از این شرکت نگذشته است .گوشی های این شرکت در نتایج بنچمارک نیز بهترین عملکرد را داشته اند و در رتبه بندی گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۴ نیز رتبه های خوبی را کسب کرده بود.

فروش گوشی های شیائومی در هند

این شرکت در جولای ۲۰۱۴ با ارائه ۵ گوشی هوشمند و یک تبلت که دارای سیستم عامل MIUI مبتنی بر آندروید بود در هند برای خود بازاری را فراهم نمود. این شرکت با همکاری شرکت Flipkart هند به صورت آنلاین گوشی های خود را وارد هند می کند .شرکت شیائومی گوشی های خود را در چین از طریق وب سایت خود و هم چنین فروشگاه های حامل موجود به فروش می رساند. سیائومی به طور مشابه در هند نیز با همکاری شرکت مخابراتی هند به فروش Redmi note 4G در فروشگاه های رسمی اقدام کرده است.

اما بر اساس گزارشات موجود در وب سایت سیائومی  اوایل این هفته این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد بر اساس استراتژی که در دست گرفته است فروش خود را در هند  به ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵ برساند و همچنین فروش آنلاین را برای عموم در دسترس قرار دهد.

گوشی های هوشمند MI در هند در حال حاضر در @themobilestores در دهلی نو در دسترس است . مانو کومار جین رئیس هیئت شرکت سیائومی در منطقه هند گزارشات موجود در توییتر را تایید کردکه دستگاه mi در واقع به صورت آنلاین در فروشگاه های دهلی نو در هند به فروش می رسد در بازار دهلی نو بیش از ۸۰۰ فروشگاه فروش گوشی های هوشمند به  فروش گوشی های هوشمند شرکت سیائومی مشغول می باشند که از این بین در ۳۰۰ فروشگاه گوشی های MI شرکت سیائومی در صدر فروش شان می باشد.

گوشی های هوشمند شیائومیمنبع : جی اس ام آرنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.