ویندوز ۱۰ در ماه نوامبر آپدیتی را دریافت خواهد کرد

3
ویندوز 10 در ماه نوامبر آپدیتی را دریافت خواهد کرد

تابستان سال جاری ویندوز نسخه ۱۰ عرضه شد. تصمیم گرفته شده است که ای ورژن آخرین ورژن ویندوز باشد و به این منظور، مایکروسافت قصد دارد تا با ارائه آپدیت های مختلف آن را به بهترین نسخه ی ویندوز تبدیل کند. در حال حاضر، مشخص شده است که آپدیت بعدی در ماه نوامبر ارائه خواهد شد.

این به روز رسانی حدید برای رفع اشکالات در این ویندوز و بهینه تر کردن رابط کاربری آن ارائه شده است. با به روز رسانی که هایی که در گذشته انجام شده بود عملکرد اپلیکیشن های پیش فرض مایکروسافت همانند مایکروسافت اج بهبود یافته بود. در حال حاضر مایکروسافت برخی تغییرات را روی به روزرسانی جدید خود ایجاد میکند و این آپدیت در اوایل ماه نوامبر در دسترس قرار خواهد گرفت.

در این به روز رسانی جدید، جدا از بهبود هایی که در عملکرد کلی ویندوز شاهد خواهیم بود، تغییراتی نیز در رابط کاربری ویندوز ۱۰ ایجاد خواهد شد. در آپدیت جدید، یک ستون تازه برای کاشی ها در منو استارت افزوده خواهد شد و این آپدیت به کاربران اجازه میدهد که از نوار های عنوان رنگی برای برنامه های دستکتاپ بهره ببرند. دستیار صوتی مایکروسافت یعنی کورتانا، امکان ارسال پیام به دوستان به آن اضافه خواهد شد. همچنین در آپدیت جدید، استفاده از اسکایپ راحت تر خواهد شد.

با این به روز رسانی، شاهد بهبود هایی در مرورگر مایکروسافت اج خواهیم بود البته هنوز افزونه ها برای این مرورگر ارائه نخواهند شد و کاربران باید تا سال ۲۰۱۶ صبور باشند.

این به روز رسانی میتواند با تغییرات جزئی عملکرد کلی ویندوز ۱۰ را بهبود بخشد. احتمالا این به روز رسانی میتواند کاربران بیشتری را برای استفاده از ویندوز ۱۰ ترقیب کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: technomauri

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

  1. لطف بفرمایید یه ccleaner نصب کنید و نرم افزار هایی که در هنگام شروع استارت ویندوز اجرا می شند رو غیر فعال نمایید

  2. عرض سلام
    من یه سوال داشتم.. ویندوز ۱۰ رو که نصب کردم روی لپ تاپم موقع روشن شدن حدود ۲ دقیقه بیشتر طول میکشه که سیستم عامل بالا بیاد. در صورتی که در ویندوز ۸ خیلی سریع سیستم عامل بالا میومد. آیا در ویندوز ۱۰ اینجوریه یا اگه مشکلی هست راهنمایی بفرمایید لطفا. سپاسگزارم

  3. عرض سلام
    من یه سوال داشتم، ویندوز ۱۰ رو که نصب کردم، حدود ۲ دقیقه طول میکشه تا سیستم عامل بالا بیاد… آیا یان طبیعیه در ویندوز ۱۰ یا مشکلی هست راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.