کدام نسخه ی اندروید پر طرفدار ترین است؟

0
کدام نسخه ی اندروید پر طرفدار ترین است؟

گوگل اخیرا اطلاعاتی را در رابطه با میزان استفاده کاربران از نسخه ی مختلف اندروید ارائه کرده است. این اطلاعات یا آمار و ارقام در اکتبر منتشر شده است. بر اساس گفته های شرکت گوگل ، اندروید لالی پاپ (Lollipopi) با آمار ۲۳.۵ درصدی از گجت ها موجود اندرویدی نسبت به ماه گذشته ۲.۵ درصد پیشرفت داشته است.

در حال حاضر پرطرفدار ترین نسخه ی اندروید ، ۴.۴ کیت کت است. این نسخه توانسته است به ۳۸.۹ درصد از گوشی های حال حاضر اندرویدی راه پیدا کند که البته نسبت به آمار ماه پیش ۳ درصد افت داشته است. در رتبه ی دوم اندروید جلی بین قرار دارد . این  دومین نسخه ی پر طرفدار اندروید میباشد که با وجود کاهش مصرف ۱.۶ درصدی در مجموع ۳۰.۲ درصد از گجت های اندرویدی از آن استفاده میکنند.

Which version of Android is the most popکدام نسخه ی اندروید پر طرفدار ترین است؟ular?با مشاهده این آمار میتوان متوجه شد که نسخه های قدیمی تر اندروید با اینکه زمانی پرطرفدار ترین بودن اما اکنون شاهد انقراض آنها هستیم. برای مثال اندروید ساندویچ بستنی  با کاهش ۳ درصدی رو به رو بوده و تنها ۳.۴ درصد از بازار را در اختیار دارد و یا حتی اندروید گینگربرد که اکنون آمار آن به ۳.۸ درصد رسیده است. با این روند ، احتمالا نسخه هایی با این نام تا پایان سال ۲۰۱۵ وجود نخواهد داشت.

همانطور که مطلع هستید. به تازگی اندروید ۶ مارشمالو نیز عرضه شده است. اگر چه هم اکنون درصد قابل توجهی از گجت ها این نسخه را در اختیار ندارند اما پیش بینی میشود که بتواند در ماه های آینده در لیست پر طرفدار ترین های اندروید جا خوش کند.

منبع : Android Authorit

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.