طراحی سایت اینتن

لاله کارت چیست؟

2 نظر رجبی
لاله کارت چیست؟
4.5 (90%) 2 votes

لاله کارت چیست؟ لاله کارت را می توان یک کارت اعتباری دانست که برای خرید و درمان می توان از آن استفاده کرد و در اصل یک خدمات رفاهی به شمار می رود که به شکل هوشمند و الکترونیکی است. وام کارت لاله برای خریدهای اعتباری از مرکز های است که تحت پوشش شبکه لاله می باشد. افرادی که این کارت را دارند می تواند به میزان اعتبارشان از خدمات لاله بهره مند گردند. البته با کارت لاله بازپرداخت به صورت قسطی و با شرایط قرض الحسنه ی اعتباری محیا شده است. همچنین دارندگان کارت می توانند به صورت مکانیزه ، اعتبارشان را افزایش بدهند و همچنین در صورت نیاز از خدمات وام کارت لاله برخوردار شوند.

لاله کارت چه خدماتی دارد؟

لاله کارت چیست؟ هزینه لاله کارت 800 هزار ریال می باشد که افراد با خرید آن ، می توانند از  یک میلیون ریال اینترنت پرسرعت به صورت رایگان و 500 هزار ریال اعتبار  به منظور استفاده از خدمات حمل و نقل شهری شامل اتوبوس و مترو ، بهره مند شوند.

لاله کارت، خدمات درمانی دندانپزشکی را به دارندگان خود ارائه میدهد و آنها می توانند به شکل اعتباری تا سقف 200 میلیون ریال برخوردار شوند. وام لاله کارت همه ی هزینه های دندان پزشکی شامل درمانی و زیبایی را شامل می شود.

برای همه سنین  در جهت پرداخت هزینه های دندان پزشکی ، وام های 10 الی 200 میلیون ریالی قرض‌الحسنه ارائه میدهد.
خدمات عمومی و خدمات تخصصی مواردی مثل ایمپلنت، ارتودنسی، لمینیت و جراحی و کاشت و ترمیم را شامل می شود.

وام کارت تا سقف ۱۰ میلیون ریال پرداخت اقساط تا ۵ ماه
وام کارت تا سقف ۳۰ میلیون ریال پرداخت اقساط تا ۱۰ ماه
وام کارت تا سقف ۵۰ میلیون ریال پرداخت اقساط تا ۱۲ ماه
وام کارت تا سقف ۷۰ میلیون ریال پرداخت اقساط تا ۱۵ ماه
وام کارت از سقف ۱۰۰میلیون ریال تا ۲۰۰ میلیون ریال پرداخت اقساط تا ۲۴ ماه

همه ی کارکنان سازمان و دوایر در صورتی که با شرکت قرار داد داشته باشند می توانند بدون اینکه ضمانت یا ضامنی داشته باشند می توانند از وام کارت های درمان قرض‌الحسنه  استفاده نمایند.

پرداخت اولین قسط در وام های کارت 10 میلیون ریالی در زمان شروع عملیات درمانی انجام می شود و در دیگر وام کارت ها مبلغ 20 درصد از هزینه درمان متقاضی به واسطه خود شخص پرداخت می گردد. اگر توافق های گروهی صورت بگیرد می توان در 2 مرحله 20 درصد نقد با توجه به تعداد متقاضی امکان پذیر شود.

کارکنان پیمانی ، شغل ازاد و کارکنان قراردادی در بخش دولتی یا خصوصی می توانند با ارائه معرفی نامه از مکان خدمتشان ، با ارائه ضمانت معتبر یا یک فرد ضامن کارمند رسمی دولتی از تسهیلات وام کارت برخوردار گردند.

وام برای ترمیم تجهیز محل سکونت

شما می توانید از خدمات اعتباری 350 میلیون ریالی کارت لاله برای ترمیم و تجهیز محل سکونتان استفاده نمایید. ترمیم ساختمان مواردی مثل نقاشی، سنگ و سرامیک ، دکوراسیون و … را شامل می شود.

بازپرداخت به صورت بدون سود تا 24 ماه،  کارمزد 4 درصد قرض‌الحسنه می باشد. 

بیمه لاله کارت

به وسیله وام لاله کارت شما می توانید به راحتی از بیمه نامه های شخص ثالث و عمر اقساطی بدون بهره ، لذت ببرید. توسط وام این کارت به سادگی می توان از انواع بیمه مثل عمر ، آتش سوزی ، بازنشستگی استفاده کرد.

شرایط بیمه بدنه خودروهای سواری: پرداخت به صورت 25 درصد همزمان با صدور بیمه نامه تسهیلات ده ماهه بدون ضامن و بهره است.

شرایط بیمه شخص ثالث خودروها: پرداخت به صورت ۳۰ درصد همزمان با صدور بیمه‌نامه، تسهیلات شش ماهه  بدون ضامن و بهره، فقط با ارائه چک می باشد.

بیمه عمر و بازنشتگی لاله کارت: پوشش مریض های خاص و سرطان، پرداخت همه ی هزینه های پزشکی بر اثرحادثه، پوشش فوت براثر حادثه و طبیعی، پوشش از کار افتادگی بر اثر حادثه ، پوشش نقص عضو ، دریافت وام بدون وجود ضامن تا 85 درصد مبلغ اندوخته.

در صورتی که حادثه ی رخ دهد فقط با پرداخت نمودن یک قسط همه ی تسهیلات بیمه گذار پرداخت می شود و فرد بیمه گذار از پرداخت حق بیمه معاف خواهد بود.

البته خدمات بیمه ی دیگری نیز وجود دارد که شامل بیمه حوادث ، بیمه عمر ، منازل و اماکن،بیمه حمل و نقل ،  بیمه مانده بدهکار تسهیلات و وام و .. می شود.
چه مدارکی نیاز است؟  تصویر بیمه نامه مربوط به سال گذشته همراه با کپی های بیمه نامه سال گذشته اگر که تخفیف های سال گذشته را شامل شود و و در جهت چک برای مشخص کردن قسط های ماهانه.

خدمات رفاهی لاله کارت

دارندگان کارت های لاله می توانند برای استفاده از مرکز های اقامتی و تفریحی که در شبکه لاله عضو هستند تا 90 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند و در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی نمایند. هتل ها و مرکزهای تفریحی که در شبکه لاله وجود دارند شامل بهترین خدمات می باشند که مشتریان عزیز می توانند از آنها استفاده کنند.

اینترنت (ADSL+) لاله کارت

دارندگان کارت لاله می توانند بسته های اینترنتی که سرعت بالایی در تمام کشور دارند را فقط با یک وام کارت لاله خریداری نمایند. مشتریانی که وام کارت لاله می گیرند افزون بر اینکه بسته اهدایی یک میلیون ریالی که فقط با خرید کارت لاله می توانند دریافت کنند ، می توانند از خدمات اینترنتی (ADSL+) با قیمت های باورنکردنی بهره مند شوند.
اینترنت پرسرعت ADSL+ یک ساله با 150 گیگابایت ترافیک به مبلغ 60.000 هزار تومان
اینترنت پرسرعت ADSL+ یک ساله با 12 گیگابایت ترافیک به مبلغ 5.000 هزار تومان
اینترنت پرسرعت ADSL+ یک ساله با 24 گیگابایت ترافیک به مبلغ 10.000 هزار تومان
اینترنت پرسرعت ADSL+ یک ساله با 36 گیگابایت ترافیک به مبلغ 15.000 هزار تومان

لاله کارت چیست؟

2 پاسخ برای “لاله کارت چیست؟”

  1. روابط عمومی لاله کارت گفت:

    با سلام ، لطفا از سایت ثبت نام کنیدیا عدد 1 رو به سامانه 10002622 ارسال کنید ، چون حجم تقاضاها به مراتب بیشتر از تعداد کارکنان هست لذا بعضاً در ارتباط با مشتریان دچار وقفه میشویم .
    روابط عمومی شبکه لاله

  2. اسماعیل باهو طرودی گفت:

    باسلام وخشته نباشید خدمت دست اندرکاران محترم شرکت لاله کارت
    اینجانب اسماعیل باهو فرزند روح الله حدود 2ماه پیش ثبت نام وام دندانپزشکی کردم و تا این تاریخ یعنی 96/12/21هیچ خبری یا هیچ تماسی بامن گرفته نشد* لذا خواهشمندم حداقل جوابی برای درخواستم بدین *باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.