Quell : گجت پوشیدنی برای از بین بردن درد!

0

فکر می کنم که دیگر همه گجت های پوشیدنی را می شناسید و کاربردهای مختلف آنها را دیده اید.

بیشتر گجت های پوشیدنی تنها می توانند اطلاعاتی را دریافت کرده و در اختیار کاربران قرار دهند و تنها مقدار کمی از آن ها مصارف پزشکی دارند.

گجت پوشیدنی Quell:

Quell

در سرتاسر جهان بسیاری از افراد هستند که از درد های مزمن رنج می برند که زندگی را برایشان سخت کرده. حالا محققین عصب شناسی دست به ساخت گجتی زده اند که به گفته ی آنان می تواند این درد های مزمن را برطرف سازد.

نحوه ی کار:

NeuroMetrix-Quell-wearable-gadget

Quell به قسمت بالایی ساق پای شما متصل می شود و به مدت یک ساعت اعصاب بدن شما را تحریک می کند و این گونه بدون دارو و به شکل کاملا طبیعی، سیگنال های درد را متوقف می کند. 

استفاده از این دستگاه باعث می شود که افراد خوابی بهتر داشته باشند و دردی بسیار کمتر نسبت به گذشته را احساس کنند.

این گجت از یک دستگاه الکترونیکی، بند ورزشی و الکترود هایی ساخته شده است که افراد پس از بستن آن به دور ماهیچه ی خود تنها کافیست یک دکمه را فشار دهند تا دستگاه کار خود را آغاز کند.

اگر بخواهیم نحوه ی کارکرد این دستگاه را بهتر شرح دهیم باید بگوییم که Quell به شکل ویژه ای بر روی اعصاب حسی تمرکز میکند و پالس هایی را به مغز می فرستد. سپس مغز پاسخی برای توقف سیگنال های درد به تمامی بدن می فرستد و پس از ۱۵ دقیقه کم کم درد های شما کاهش پیدا می کند. 

ممکن است پس از پوشیدن این گجت احساس فشاری کم یا تکان های آرامی را در پای خود بکنید که عادی است.

این گجت با قیمت ۲۵۰ دلار در بهار امسال عرضه می شود.

توجه:

بهتر است قبل از استفاده از این گجت در مورد درد های خود به پزشک مراجعه کنید و با اجازه ی او از این گجت استفاده کنید. زیرا این گجت تنها درد شما تسکین می دهد ولی درمان نمی کند.درد خود نشان دهنده ی این است که مشکلی در بدن به وجود آمده است.

همچنین این مورد را هم در نظر داشته باشید که این محصول هنوز در بازار عرضه نشده است و نوع چینی و کپی برداری شده ی آن حتما زودتر از مدل اصلیش عرضه می شود که استفاده از آن مسلما مشکلاتی را برای شما به وجود می آورد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.