تویوتا و کراس اوور جدیدش

1
تویوتا و کراس اور جدیدش

دیگر همه ی ما تویوتا را میشناسیم. شرکتی که در ایران هم فروش بسیار مطلوبی دارد . شرکت ژاپنی تویوتا از بزرگترین شرکت ها خودروسازی جهان است که تمرکز محصولاتش اغلب برروی شاستی بلند ها و SUV هاست. اما هرگز نباید گفت که این شرکت ماشین های شاستی کوتاه موفقی نداشته. این شرکت ماشین فوق العاده GT 86 را دارد. که ماشین واقعا لوکس و قدرتمندی است و حتی پایش خیلی وقت است که به ایران باز شده. گذشته از اینها تویوتا تصاویری از کراس اوور جدیدش را به بیرون داده که با هم اطلاعاتی از این ماشین را مرور میکنیم.

تویوتا و کراس اور جدیدش

تویوتا و کراس اور جدیدش

نخستین عکس ها از خودروی جدید تویوتا که ظاهرا یک کراس اوور است منتشر شد.این خورو یک کانسبت جدید از این شرکت است. اگر به طراحی آن دقت کنید کاملا مشخص است با این طراحی متفاوت از دیگر کراس اوور های تویوتا شرکت مذکور قصد دارد یک انقلاب در کراس اوور هایش ایجاد کند و از این قرار طراحی آنان را به طور کلی دگرگون سازد.با این همه ، طرح این خودروی تویوتا چندان هم اورجینال به نظر نمیرسد.چرا که این ماشین شباهت بسیار زیادی به نیسان جوک دارد که در بازار ایران هم موجود است ، طرحی که توسط رنو ارئه و تحت برند نیسان ساخته شد و عرضه شد.

تویوتا و کراس اور جدیدش

بنا بر شایعات این خودرو با دو مدل بنزینی و هیبریدی تولید خواهد شد. اما مشخصات دیگر و تخصصی تر در مورد این کراس اوور جدید هنوز منتشر نشده است.در صورتی که اگر این خوردرو به تولید انبوه به رسد میتواند خانواده خودرو های شاستی بلند تحت برند تویوتا را تکمیل کرده و یک رده کراس پایین تر از روفور نیز در این گروه تشکیل دهد.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.