نسخه ی بعدی بازی Battlefield سال آینده خواهد آمد

0
نسخه ی بعدی بازی Battlefield سال آینده خواهد آمد

همانطور که میدانید ، طی آخرین نمایشگاه مخصوص بازی ، آخرین نسخه ی بازی محبوب Battlefield منتشر شد و اکنون گیمر ها منتظر نسخه ی بعدی آن هستند. بر همین اساس شرکت Electronic Arts ، تایید کرده که یک نسخه ی جدید از بازی مربوطه ، یعنی Battlefield در سال آینده که ۲۰۱۶ باشد ، راه اندازی خواهد شد. این خبر توسط شرکت Blake Jorgensen ، یکی از سرمایه گزاران اعلام شده است.

نسخه ی بعدی بازی  Battlefield سال آینده خواهد آمد

این خبر از سوی آنان اینگونه عنوان شده است که : ما گفته اینم که قصد داریم طی چند سال آینده یک بازی شوتر اول شخص را به جهان معرفی کنیم و به عنوان یکی از عناوین اصلی سال مربوط به انتشار قرار بگیرد. بدیهی است که این بازی Star Wars Battlefront میباشد. سال آینده آن را به بهترین شکل به عنوان یک نسخه ی جدید تر و بهتر از سری بازی های موفق Battlefield معرفی خواهیم نمود.

هنوز جزئیات بیشتری در مورد این بازی و فضایی که این بازی خواهد داشت منتشر نشده است.

همانطور که گفتیم ، چند ماه قبل آخرین بازی مربوط به Battlefield منتشر شده بود.این بازی از سوی گیمر ها بسیار مورد توجه قرار گرفت و شما میتوانید آن را بر روی کنسول ها و PC ها بازی کنید. این نسخه Battlefield Hardline  نام گرفته بود. حال که قرار است بازی آینده Battlefield در آینده رخ دهد پس ادامه سری قبل خواهد بود. آرام آرم ، در روز های پیش رو جزئیات بیشتری راجب به سری جدید آن منتشر خواهد شد. به محض آنکه جزئیات جدیدی دریافت کردیم به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.