پورشه ۹۱۱ جدید در ماه آینده اعلام خواهد شد

2
پورشه 911 جدید در ماه آینده اعلام خواهد شد

پورشه تغییراتی را که در آخرین ۹۱۱ به وجود آورده بود باز هم ادامه داده است. پورشه ۹۱۱ جدید که مدل ۲۰۱۶ است ماه آینده در نمایشگاه فرانکفورت معرفی خواهد شد. در حال حاضر برخی از عکس هایی که به بیرون درز کرده اند ، نشان میدهد که مدل های جدید توربو و تارگا با یک جراحی صورت در ۹۱۱ جدید حظور یافته اند.

پورشه ۹۱۱ جدید در ماه آینده اعلام خواهد شد

این پورشه ۹۱۱ جدید پورشه ۹۹۱.۲ خواهد بود که با طیف وسیعی از ویژگی های به روز رسانی شده از ۹۹۱ اصلی و پورشه ۹۱۱ معرفی خواهد شد.

یکی از تغییرات عمده ای که در پورشه ۹۱۱ جدید ایجاد شده ، توربو شارژ بودن آن است. همچنین دیگر ویژگی های آن شامل یک موتور شش سیلندر است و برای مدل استاندارد یک موتور تنفس طبیعی ( naturally aspirated ) قرار داده شده است.

پورشه 911 جدید در ماه آینده اعلام خواهد شددر بخش موتوری و فنی پورشه ۹۱۱ جدید گفته میشود که ۳.۰ لیتری توربو شارژ است و موتور آن شش سیلندر طراحی شده ؛ این خودرو حدودا توانایی تولید ۳۶۵ اسب بخار را دارد که حدود ۲۰ اسب بخار بیشتر از نسخه ی کنونی به آن قدرت داده شده. همچنین پورشه ۹۱۱ Carrera S توانایی تولید ۴۱۴ اسب بخار را خواهد داشت.

همانطور که گفتیم ، این خودروی شگفت انگیز هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. بنا بر این باید برای دریافت جزئیات بیشتر راجب به نسل بعدی ۹۱۱ تا زمان معرفی آن در فرانکفورت صبر کنیم.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.