آخرین اخبار از گوشی iPhone 6c و iPhone 6s

0
آخرین اخبار از گوشی iPhone 6c و iPhone 6s

ویدیویی منتشر شده است که صفحه ی نمایش گوشی Apple iPhone 6s به رنگ خاکستری فضایی را به نمایش می گذارد و آن را با Apple iPhone 6 سفید مقایسه می کند. در حالی که به نظر می رسد تفاوت ظاهری چندانی بین نمایشگر های دو گوشی iPhone 6 و iPhone 6s وجود نداشته باشد، ظاهرا اندازه ی دوربین فیس تایم (Face Time  ) این گوشی کمی بزرگتر شده است. انتظار می رود که این برنامه ی جدید فلش دوربین جلو را ارتقا داده است و به کاربران اجازه می دهد تا سلفی های بهتری بگیرند. به علاوه، گفته هایی به گوش می رسد که می گویند به احتمال زیاد ویدیوی حرکت آهسته از دوربین فیس تایم استفاده خواهند کرد. این طور که معلوم است، اپل تمرکز خود را این بار روی سلفی ها گذاشته است.

کمپانی اپل در روز ۹ ام سپتامبر از گوشی های Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus  رونمایی خواهد کرد. با وجود تمام شایعات و اخبار، بر اساس آخرین اخباری که ما دریافت کردیم، در این مراسم، هیچ خبری از گوشی چهار اینچی iPhone 6c نخواهد بود. حالا که داریم راجع به مدل های گوشی ۴ اینچی صحبت می کنیم، زمانی که گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus وارد بازار شوند، گوشی ۴ اینچی Apple iPhone 5c دیگر تولید نخواهد شد. گوشی Apple iPhone 5s جای گوشی iPhone 5c را در بازار خواهد گرفت. این یعنی قرارداد های دو ساله ی این گوشی با اوپراتور های مختلف دیگر برقرار نخواهند بود.

در آخر، گزارشی که به تازگی منتشر شده است به این نکته اشاره می کند که اپل به تازگی نمونه ی اولیه ی یک گوشی را ساخته است که صفحه نمایشی ۳.۵ اینچی دارد. این سایز به نوعی سایز آیفون های اپل بود که از سال ۲۰۰۷ تا گوشی Apple iPhone 4s که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد ادامه داشت. ظاهرا اپل تصمیم گرفته است که این مدل را وارد بازار نکند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.