دانلود کتاب پدر پولدار و پدر بی پول از رابرت کیوساکی

0
دانلود کتاب پدر پولدار و پدر بی پول از رابرت کیوساکی

دانلود کتاب پدر پولدار و پدر بی پول از رابرت کیوساکی :رابرت کیوساکی یکی از بزرگترین و مشهور ترین نویسندگان کتاب های موفقیت در دنیا بحساب می آید وی با کتاب فوق العاده جذاب پدر پولدار پدر بی پول توانست بسیاری از علاقه مندان این حوزه را به سمت این کتاب بکشاند.

کتاب پدر پولدار پدر بی پول داستان پسری است که پدر اصلی خود استاد دانشگاه است و هیچ سنخیتی با بازار و کسب و کار ها ندارد و با یک کار کارمندی زندگی می کند ، شخصیت اصلی داستان در طول داستان با پدر دوستش آشنا می شود که همان پدر پولدار وی است ، پدر پول دار یکی از موفق ترین تاجران بازار است ، وی پیش پدر پول دار با روش های کسب در آمد و نحوه سرمایه گذاری در بازار آشنا می شود ، داستان روایی کتاب نکته های بسیار مفیدی را برای آشنایی خواننده کتاب با نحوه سرمایه گذاری و آشنایی با نحوه رفتار با پول را به شما آموزش می دهد.

در این کتاب شما می توانید با روش های مختلف کسب در آمد آشنا شوید ، شما در این کتاب خواهید آموخت که قدر پولتان را بدانید و بجای مصرف گرایی در زندگی خود به سرمایه گذاری در زندگی تان بپردازید که این ها همه برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

برای اینکه شما با این کتاب آشنایی داشته باشید نسخه PDF اون رو برای شما عزیزان ارائه کرده ایم که امیدوارم مورد توجهتون قرار گیرد.

همچنین نسخه صوتی این کتاب رو می تونید در لینک زیر داشته باشید ، پیشنهاد میکنم این کتاب با ارزش رو از دست ندهید .

لینک دانلود خلاصه کتاب پدر پولدار پدر بی پول

لینک دانلود کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول (درصورت بلاک ادرس توسط آنتی ویروس نود ۳۲ آنتی ویروستان را خاموش نمایید)

لینک خرید کتاب پدر پولدار پدر بی پول

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.