طراحی سایت اینتن

بهترین کشور برای مهاجرت

0
بهترین کشور برای مهاجرت
به این پست امتیاز دهید

بهترین کشور برای مهاجرت : موضوع مهاجرت به عنوان یکی از دغدغه اصلی برای برخی از افراد شناخته می شود. بسیاری از افراد همیشه به این فکر هستند که بهترین کشور برای مهاجرت را انتخاب کنند. البته بهتر است در همین ابتدا بدانید که انتخاب بهترین مقصد به نظر شما بستگی داشته است.

ممکن است شما بخواهید برای تحصیل به کشوری مهاجرت کنید یا اینکه قصدتان برای شغل باشد در چنین شرایطی قبل از اینکه بخواهید مقصد را انتخاب کنید باید هدف تان را از مهاجرت به خوبی تعیین کرده باشید. اما سوال اینجاست که به صورت کلی بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

به کدام کشور مهاجرت کنیم؟

بهترین کشور برای مهاجرت : طبق برخی از امارها و رتبه بندی های که صورت گرفته است کشورهای زیر به عنوان بهترین مقصدها شناخته شده اند:

  • سوئیس
  • آلمان
  • سوئد
  • امارات متحده غربی
  • نروژ
  • سنگاپور
  • اتریش
  • هنگ کنگ
  • بریتانیا
  • بحرین

سوئیس توانسته است رتبه اول را از نظر مهاجرت کاری بدست بیاورد. مهاجران می توانند در آن به بیشترین میزان درآمد برسند و همچنین زندگی مناسب و شغلی را برای خود دست و پا کنند. درآمد متوسط سالانه افرادی که به سوئیس مهاجرت می کنند دو برابر متوسط جهانی است.

افرادی که تصمیم دارند برای خودشان یک تخصص یا مهارت جدید را کسب کنند می توانند المان را برای مهاجرت انتخاب کنند. میزان درآمد متوسط سالانه مهاجران در المان ۹۷۶۹۳ دلار (حدود ۴۴۵ میلیون تومان) می باشد. البته مزیت های دیگری نیز برای مهاجران وجود دارد که می توان به امنیت و ارتقا شغلی اشاره کرد. هفتاد درصد افرادی که به این مقصد مهاجرت کرده اند این گونه گفته اند که نسبت به کشور مبدا امنیت شغلی بیش تری را دارند.

سوئیس و المان می توانند به عنوان بهترین مقاصد مهاجرت شناخته شوند ولی همانطور که اشاره کرده ایم همه چیز در انتخاب به شما بستگی داشته است.

سوئد توانسته است در بین این رتبه بندی مقام سوم را به خود اختصاص بدهد. اگر از افرادی باشید که قصد مهاجرت به سوئد را داشته باشید بهتر است بدانید که کیفیت مناسب زندگی ،نرخ بیکاری کم، آشنا بودن بیشتر مردم به زبان انگلیسی، سطح کیفی بالا در آموزش از جمله مهم ترین ویژگی های سوئد هستند.

میزان درآمد متوسط سالانه افرادی که به سوئد مهاجرت کرده اند ۸۴۸۰۲ دلار (حدود ۳۸۶ میلیون تومان) می باشد. از میان افراد مهاجر 71 درصد اظهار نموده اند که محیط کاری مناسبی داشته و همچنین از بهترین مقصدها برای موفقیت شغلی است

سوئد

امارات متحده غربی

بهترین کشور برای مهاجرت : از میان کشورهای غربی می توان به امارات متحده غربی به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت کاری اشاره کرد. درآمدمیزان سالانه افراد در این کشور ۱۱۲۸۲۰ دلار (حدود ۵۱۳ میلیون تومان) است. در این کشور حدود 75 درصد از مهاجران بیمه درمانی دریافت می کنند و همچنین 56 درصد از مهاجران کاری نیز کمک هزینه تامین محل اقامت می گیرند.

نروژ

شاید کمتر نام این کشور را برای مهاجرت شنیده باشید ولی نروژ نیز از بهترین مقاصد مهاجرت شناخته شده و سالانه افراد زیادی هستند که به آنجا مهاجرت می کنند. میزان درآمد سالانه برای مهاجران ۹۷۴۸۶ دلار (حدود ۴۴۴ میلیون تومان) در نروژ است.

نروژ طبق آمارها از بهترین گزینه هاست که بین تعادل بین کار و زندگی در آن وجود داشته است و توانسته است طی این سال های اخیر موفقیت های اقتصادی زیادی را بدست بیاورد.

مهاجرت به کشورهای اروپایی از روش های مختلفی صورت می گیرد و در نهایت فرد را به اقامت در کشور می رساند. نروژ از کشورهای گران زیبایی جهان به شمار می رود که سالانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد.

سنگاپور

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری است که میزان درآمد متوسط سالانه مهاجران ۱۳۸۶۴۱ دلار ( حدود ۶۳۱ میلیون تومان) می باشد. ولی دقت داشته باشید که از نظر تعادل زندگی و کار ضعیف بوده و بسیاری از مهاجران(حدود 62 درصد) در شغل و درآمدشان پیشرفت داشته ولی حدود سیس درصد از آنها دارای زندگی مناسبی نبوده اند.

اما به صورت کلی حدود 53 درصد از افراد از شغل شان اعلام رضایت کرده اند.

سنگاپور

اتریش

اتریش نیز از بهترین مقاصد مهاجرت کاری است. حدود 71 درصد از مهاجران به میزان تعادل شغلی و زندگی رضایت داشته اند و طبق نظر سنجی ها حدود 62 درصد در شغل خود پیشرفت داشته اند.

هنگ کنگ

اگر می خواهید در شغل تان پیشرفت داشته باشید و درامد خوبی داشته باشید می توانید هنگ کنگ را انتخاب کنید ولی اگر برای زندگی مناسب و با کیفیت هنگ کنگ را انتخاب کرده باشید بهتر است بدانید انتخاب صحیحی نیست.

در هنگ کنگ سیستم اموزشی مناسب و سیستم درمان پیشرفته و سیستم بهداشت به عنوان بهترین مزیت های آن ها شناخته شده است.

هنگ گنگ

بریتانیا 

بریتانیا به عنوان یکی از بهترین مقاصد کاری است و درآمد متوسط سالانه مهاجران حدود  ۸۳۲۲۷ دلار (حدود ۳۷۹ میلیون تومان) است. مهاجرانی که به این مقصد سفر می کنند می توانند شغل بهتری را برای خود پیدا کنند و همچنین مهارت های زیادی را یاد بگیرند.

62 درصد از مهاجرانی که به بریتانیا سفر کرده اند ارتقا شغلی مناسبی را داشته اند و توانسته اند به درامد خوبی برسند.

بحرین

اخرین مقصدی که قصد معرفی آن را به شما داریم بحرین است. این کشور نیز توانسته اند به عنوان یکی از بهترین ها برای مهاجران باشد البته شاید بسیاری از شما باور نکنید که بحرین توانسته در سال 2018 به این رتبه برسد.

بحرین

دقت داشته باشید که مهاجرت به کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس از مقصدهای بوده که مورد توجه ایرانیان زیادی است. هر سالانه افراد با مهارتهای مختلف به فکر مهاجرت کاری می باشند. کشورهای عربی در منطقه های جنوبی کشورمان به دلیل دارا بودن موقعیت های شغلی فراوان و همچنین اقتصاد فعال از مهم ترین و بهترین گزینه ها به شمار می روند. البته در چنین منطقه های میزان حقوق نیز زیاد بوده و مورد توجه مهاجران است.

کارکردن در کشورهای عربی مثل کویت،امارات و… دارای ویژگی ها و شرایط مشخصی بوده است که حتما پیش از اینکه بخواهید به آنجا مهاجرت کنید باید به خوبی آن ها را بررسی نمایید. کشورهای عربی به مهاجران اجازه میدهند تا به صورت موقت ورود پیدا کنند و از برخی حقوق شهروندی بهره مند گردند. دوبی نیز از گزینه های بوده که شرایط اقتصادی در حال رشدی دارد. اطلاعات جذابی از موضوع در ویکی پدیا منتشر شده است.

معرفی بهترین کشور برای اقامت دائم

 

مطالب مرتبط : 

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

بهترین کشور برای مهاجرت ۲۰۱۸

بهترین کشور برای مهاجرت مسلمانان

بهترین کشور برای مهاجرت 2017

بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت ایرانیان

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

بهترین کشور برای کار و زندگی

بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.