عضویت در کانال تلگرام زوم تک

سونی ، آیفون جدید ۶ اس را در توییتر مسخره کرد !

۰

اپل در آخرین کنفرانس خود آیفون های جدیدش را معرفی کرد. این گوشی های جدید از تمام جهات پیشرفت هایی را داشته اند و سعی شده تا تجربه کاربر به بهترین وجه ممکن دلپذیر شود. اما همیشه بعد از کنفرانس شرکت های بزرگی همچون اپل ، دیگر رقبا به مسخره کردن و یا تعنه زدن به محصول جدید آن شرکت میپردازند. میتوان بارز ترین آنها را هنگامی دانست که گلکسی اس ۵ معرفی شده بود و اچ تی سی طراحی قاب پشت آن را به چسب زخم تشبیه کرده بود.

نظرات عجیب غریب سونی برای پرچمداران سایر شرکت ها

اپل به تازگی آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس را معرفی کرد ، چندی بعد از معرفی محصول جدید شرکت اپل ، سامسونگ تیزر تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرد که در آن دقیقا به ایفون اشاره شد. اما در حال حاضر سونی هم تصمیم گرفته تا به این روش افراد را به خرید پرچمداران سونی ترقیب کند و پستی را توییتر به این منظور منتشر کرده است.

همانطور که میدانید آیفون جدید ۶ اس دوربین ۱۲ مگاپیکسلی دارد. سونی هم از همین موضوع استفاده کرده است و از آنجایی که پرچمداران جدید سونی دوربین ۲۳ مگاپیکسلی دارند سونی تصمیم گرفت تا با استفاده از همین برتری مگاپیکسلی به اپل تعنه ای بزند. سونی در توییتر چنین پستی را منتشر کرد.

” دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در مقابل دوربین ۲۳ مگاپیکسلی ”

سونی با آمار فروشی که در گذشته داشته است از تولید کنندگان بزرگ صعنت گوشی های هوشمند به شمار میرود. اما آنچه که کاملا مشهود است هیچگاه آمار فروش سونی نتوانسته رقیب اصلی برای اپل باشد و در سال های اخیر میتوان اپل ، سامسونگ و هواوی را از پرفروش ترین برند ها دانست. اما بعید هم نیست که دوربین ۲۳ مگاپیکسلی Z5 به فروش بیشتر آن کمک کند هرچند که یک دوربین خود تنها به تعداد مگاپیکسل آن بستگی ندارد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.