آیفون ۶ پلاس زیر شوک الکتریکی چه عکس العملی نشان می دهد؟[ویدئو]

0
آیفون 6 پلاس

آیفون ۶ پلاس زیر شوک الکتریکی چه عکس العملی نشان می دهد؟ : کمپانی اپل در سال ۲۰۱۴ دو گوشی هوشمند جدید با تفاوت هایی با مدل های قبلی خود به دنیای تکنولوژی معرفی کرد ، مدل های جدید گوشی های اپل تغییراتی بنیادی با مدل های قبلیش داشت. اندازه ابعاد گوشی ، صفحه نمایش و ضخامت بسیار کم از ویژگی هایی بود که اپل در این دو پرچمدار جدید خود جایگذاری کرده بود. این دو گوشی با نام های آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس وارد بازار شدند.

آیفون ۶ به دلیل برخی از شایعات یا واقعیت ها که سرانجامش مشخص نشد ، مقداری از دید کاربران گوشی های هوشمند به سمت گوشه نشینی روی آورد ، اما مدل دیگر نسل جدید آیفون یعنی آیفون ۶ پلاس با استقبال بیشتری روبرو شد . البته تغییر رویه در اندازه گوشی ها یک نکته مثبت برای اپل بود که باعث شد بسیاری از طرفداران سایر برند ها هم که عاشق گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگ بودند تمایل به خرید گوشی های جدید اپل داشته باشند .

در کل می توان گفت مدل آیفون ۶ پلاس طرفداران بسیار مناسبی در سطح جهان بدست آورد . حتی فروش گوشی های نسل جدید اپل با استقبال بسیاری از علاقه مندان به گوشی های سامسونگ حتی درون  کشور کره هم شد. چرا که در ماه گذشته خبری با عنوان اپل به دنبال ضربه زدن به سامسونگ در خانه است  در دنیای اینترنت پخش شد که دارای منشا خبری موثقی بود. که نشانگر این است برخلاف پیش بینی ها این دو گوشی فروش خوبی حتی در خود کشور کره که وطن رقیب سر سخت اپل است هم داشته است.

امروز ویدئویی رو از تست شوک الکتریکی گوشی آیفون ۶ پلاس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدوارم مشاهده این ویدئو برای شما عزیزان جالب توجه باشد. با ما باشید.

تست شوک الکتریکی گوشی آیفون ۶ پلاس

اگر علاقه دارید ویدئوی دیگری رو از تست سقوط آیفون ۶ ببینید ویدئوی زیر رو هم مشاهده کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.