طراحی سایت اینتن

نگاهی به بازی Seven Days to Die هفت روز تا مرگ

0 مهدی امامی
نگاهی به بازی Seven Days to Die هفت روز تا مرگ
5 (100%) 1 vote

بازی Seven Days to Die یکی از جدیدترین بازی های استیم می باشد که در سبک اکشن، بقا، جهان آزاد و زامبی است! بازی Seven Days to Die به صورت شوتر اول شخص می باشد و حالت RPG را دارد.

همانطور که توسط استیم گفته شد، بازی Seven Days to Die حدود 2.5 میلیون خرید داشته و توانسته یکی از پرفروش ترین بازی های استیم باشد. هم اکنون، قیمت این بازی، در فروشگاه استیم 24.99$ دلار می باشد.

شما در بازی Seven Days to Die نقش یک بازمانده را دارید که باید برای بقا و زنده ماندن تلاش کنید! باید حواس خود را بسیار جمع کنید، زیرا هر لحظه ممکن است زامبی ها به شما حمله کنند! تنها راه دفاعی شما، جنگیدن با زامبی ها می باشد. می توانید با جمع آوری آیتم های مختلف، سلاح های سرد و گرم را برای جنگ بسازید. همچنین، در بازی، آیتم های مخفی گنجانده شده است که با جست و جو، می توانید آنها را جمع آوری کنید و از امتیاز ویژه ای برخوردار شوید. استخراج منابع در بازی، یکی از ویژگی های جالب آن می باشد. شما می توانید به منابع مختلف در بازی مراجعه کنید و آنها را استخراج کنید و مواد های مختلفی را بدست بیاورید.

بازی Seven Days to Die

محیط بازی، بسیار بزرگ می باشد و هر کدام از مناطق، آب و هوای مخصوص خود را دارد. به طور مثال، یکی از مناطق محیط بازی، آب و هوای برفی و بارانی دارد و یکی دیگر از مناطق، آب و هوای گرم و خشک! امکان ساخت زره، سلاح، وسیله حمل و نقل و لباس با استفاده از 500 روش و دستور و العمل، یکی از ویژگی های مهم بازی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با استفاده از آیتم هایی که کسب کرده اید، وسایل مختلفی بسازید. همچنین، در بازی، شما می توانید قلمرو ای را برای خود در نظر بگیرید و قلعه دفاعی خود را بسازید. می توانید با استفاده از چوب و سنگ، دیوار های بسیار مستحکمی بسازید تا در برابر زامبی ها در امان بمانید. ساخت حصار های برقی و الکتریکی، شما را قادر می سازد تا بتوانید دشمنان خود را با استفاده از شوک الکتریکی نابود کنید! ناگفته نماند که در بازی، شما می توانید مهارت های شخصیت خود را ارتقا دهید! به طور مثال، می توانید مقدار سلامتی شخصیت بازی خود را با استفاده از آیتم هایی که بدست آورده اید، ارتقا دهید.

در بازی، برای خود قلمرو ای تشکیل دهید، مزرعه داری کنید، شکار کنید و از خود دفاع کنید تا بتوانید پیروز بشوید! اگر علاقمند به بازی های جهان آزاد و اکشن و بقا هستید، درنگ نکنید و همین الان بازی Seven Days to Die را تجربه کنید.

تصاویری از محیط بازی:

منبع: زوم تک

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.