سامسونگ ۲۰۰ نفر از مدیران شرکت خود را اخراج می کند

0
سامسونگ برای کاهش هزینه ها برخی از کامندان خود را اخراج میکند

سامسونگ بدون شک از غول های فناوری در جهان است که بخش اعظمی از درآمدش را از طریق فروش گوشی های هوشمندش به دست می آورد، متاسفانه به تازگی بخش موبایل سامسونگ شاهد شکستی بی سابقه شده است که منشاء اصلی آن گلکسی نوت ۷ پرچمدار آتش زای سامسونگ می باشد.

سامسونگ برای نوت ۷ استراتژی غلطی را دنبال کرد و دو بار گوشی را با همان مشکل قدیمی روانه بازار کرد، حال این اشتباه زمانی یک فاجعه است که برند تجاری سامسونگ پشت آن باشد. حال اوج فاجعه اینجاست که با وجود توسعه دهندگان و افراد با تجربه و متخصص سامسونگ باز هم مشکل نقص سلول های باتری نوت ۷ حل نشد.

حال به نظر می رسد که سامسونگ تصمیم به انجام واکنشی برای آینده کاری اش کرده است، به گزارش رسانه های کره جنوبی به تازگی سامسونگ تصمیم به نظارت و انجام بررسی بر روی عملکرد سالانه کارکنان خود کرده و ادعا می کند که قصد اخراج ۲۰ درصد از نیرو های خود را دارد.

SamMobile به تازگی گزارش داده است که این بررسی تنها بر روی کارکنان اعمال نمی شود و مدیران نیز شامل حال هستند، سامسونگ در حال حاضر در حال بررسی های دقیقی بر روی ۲۰۰ نفر از مدیران خود می باشد که شاید بتواند با تغییر آنها آینده ای دیگر را برای این شرکت رقم بزند.

در هر صورت سامسونگ قصد دارد تا با انجام تغییراتی در درون شرکت خود بتواند بار دیگر به اوج خود باز گردد زیرا این شرکت دیگر رمقی برای فاجعه ای دیگر ندارد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.