عضویت در کانال تلگرام زوم تک

افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در تهران

۲ نظر

گزارش زنده زوم تک از مراسم افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در مرکز فنی حرفه ای استان تهران واحد میدان بهمن :  کمپانی سامسونگ یکی از پیشگامان فعالیت های فرهنگی و انسان دوستانه در ایران می باشد ، ابن شرکت تا کنون فعالیت های بسیار زیادی در زمینه خدمات انسان دوستانه در ایران انجام داده است ، این فعالیت ها با بنیان گذاری مرکز امید برای کودکان سامسونگ در ایران آغاز شد ، پروژه افتتاح کتابخانه های گویا ، تجهیز مدارس مناطق مجروم تهران به تکنولوژی های آموزشی جدید از مواردی بود که سامسونگ در این بخش ارائه کرده است.

در آخرین روزهای سال میلادی ۲۰۱۴ مصادف با ۹ دی ۱۳۹۳ مرکز آموزش تخصصی سامسونگ با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور با حضور اصحاب رسانه و حضور مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور، نمایندگان محترم مجلس، اعضای محترم شورای شهر، مقامات سفارت کره جنوبی و مهتاب کرامتی سفیر کمپین کودکان امید افتتاح گردید.

هدف از افتتاح این مرکز آماده سازی نوجوانان برای ورود به بازار کار و خلق فرصت های کاری جدید متناسب با استعداد این عزیزان می باشد . در این مرکز فنی و حرفه ای دانش آموزان و جوانان می توانند با مهارت های حرفه ای مثل نصب و تعمیر ماشین لباس شویی ، سرویس کار کولر ، بخچال ، محصولات صوتی و تصویری ، موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ،تعمیر کار کولر آشنا شوند. در این مجموعه چند کلاس و کارگاه مجهز ساخته شده است که دانش آموزان و کاراموزان می توانند در این مجموعه با تعمیرات تخصصی این دستگاه های هوشمند و خانگی آشنا شوند.

این مرکز زیر نظر شرکت سامسونگ ، مرکز فنی و حرفه ای استان تهران ، و کمپین کودکان امید سامسونگ فعالیت خواهد کرد ، گفتنی است کمپین کودکان سامسونگ یکی از پروژه های مسئولیت های اجتماعی سامسونگ است که در سه حوزه مجزا موفق به تجهیز مدارس مجروم به کلاس های هوشمند ، راه اندازی کتابخانه های گویا برای نابینایان و کم بینایان و یک مرکز با عنوان مرکز آموزش تخصصی برای اشتغال جوانان فعالیت های انسان دوستانه خود را انجام داده است.

همچنین این کانون با همکاری آموزش و پرورش تهران ، سازمان فنی و حرفه ای ، سازمان بهزیستی ، انجمن نابینایان ، موسسه عصای سفید برخی از پروژه های جدید دیگری را هم در دست ساخت دارد ، وظیفه اصلی این کمپین کمک به کودکان و جوانانی است که نتوانسته اند از تکنولوژی های نوین امروزی برای افزایش علم و تجربه خود استفاده نمایند.

منتظر گزارش کامل از این مراسم باشید. زوم تک مصاحبه های کوتاهی با خانم مهتاب کرامتی ، مسئولان سامسونگ در این مراسم داشته است که در گزارش های تکمیلی بعدی ارائه خواهد شد. پس با ما باشید.

2 پاسخ برای “افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.