افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در تهران

۲ نظر

گزارش زنده زوم تک از مراسم افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در مرکز فنی حرفه ای استان تهران واحد میدان بهمن :  کمپانی سامسونگ یکی از پیشگامان فعالیت های فرهنگی و انسان دوستانه در ایران می باشد ، ابن شرکت تا کنون فعالیت های بسیار زیادی در زمینه خدمات انسان دوستانه در ایران انجام داده است ، این فعالیت ها با بنیان گذاری مرکز امید برای کودکان سامسونگ در ایران آغاز شد ، پروژه افتتاح کتابخانه های گویا ، تجهیز مدارس مناطق مجروم تهران به تکنولوژی های آموزشی جدید از مواردی بود که سامسونگ در این بخش ارائه کرده است.

در آخرین روزهای سال میلادی ۲۰۱۴ مصادف با ۹ دی ۱۳۹۳ مرکز آموزش تخصصی سامسونگ با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور با حضور اصحاب رسانه و حضور مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور، نمایندگان محترم مجلس، اعضای محترم شورای شهر، مقامات سفارت کره جنوبی و مهتاب کرامتی سفیر کمپین کودکان امید افتتاح گردید.

هدف از افتتاح این مرکز آماده سازی نوجوانان برای ورود به بازار کار و خلق فرصت های کاری جدید متناسب با استعداد این عزیزان می باشد . در این مرکز فنی و حرفه ای دانش آموزان و جوانان می توانند با مهارت های حرفه ای مثل نصب و تعمیر ماشین لباس شویی ، سرویس کار کولر ، بخچال ، محصولات صوتی و تصویری ، موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ،تعمیر کار کولر آشنا شوند. در این مجموعه چند کلاس و کارگاه مجهز ساخته شده است که دانش آموزان و کاراموزان می توانند در این مجموعه با تعمیرات تخصصی این دستگاه های هوشمند و خانگی آشنا شوند.

این مرکز زیر نظر شرکت سامسونگ ، مرکز فنی و حرفه ای استان تهران ، و کمپین کودکان امید سامسونگ فعالیت خواهد کرد ، گفتنی است کمپین کودکان سامسونگ یکی از پروژه های مسئولیت های اجتماعی سامسونگ است که در سه حوزه مجزا موفق به تجهیز مدارس مجروم به کلاس های هوشمند ، راه اندازی کتابخانه های گویا برای نابینایان و کم بینایان و یک مرکز با عنوان مرکز آموزش تخصصی برای اشتغال جوانان فعالیت های انسان دوستانه خود را انجام داده است.

همچنین این کانون با همکاری آموزش و پرورش تهران ، سازمان فنی و حرفه ای ، سازمان بهزیستی ، انجمن نابینایان ، موسسه عصای سفید برخی از پروژه های جدید دیگری را هم در دست ساخت دارد ، وظیفه اصلی این کمپین کمک به کودکان و جوانانی است که نتوانسته اند از تکنولوژی های نوین امروزی برای افزایش علم و تجربه خود استفاده نمایند.

منتظر گزارش کامل از این مراسم باشید. زوم تک مصاحبه های کوتاهی با خانم مهتاب کرامتی ، مسئولان سامسونگ در این مراسم داشته است که در گزارش های تکمیلی بعدی ارائه خواهد شد. پس با ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…