کمپانی سامسونگ در طی بیانیه ای عدم ارتباط صفحات اجتماعی لاین با این شرکت را اعلام کرد.

0
صفحات اجتماعی لاین سامسونگ

افزایش شبکه های اجتماعی در گوشی های هوشمند در بین کاربران باعث شده بسیاری از افراد برای جلب مخاطب و لایک در این صفحات از اطلاع رسانی های نادرست استفاده نمایند. در همین راستا شرکت سامسونگ الکترونیکس در طی بیانیه ای ارتباط صفحات اجتماعی لاین که با نام های گلکسی اس ۶ در این شبکه اجتماعی تشکیل یافته است را با کمپانی سامسونگ تکذیب کرد.

گروه های جعلی Galaxy S6 در شبکه های اجتماعی لاین

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی سامسونگ در شبکه اجتماعی لاین گروه هایی با نام Galaxy S6 & S6 تشکیل یافته که پیام هایی مبنی بر مسابقه های رسمی شرکت سامسونگ در این صفحات منتشر شده است، در این صفحات اجتماعی از اعضای گروه ها خواسته شده با مشاهده پست آخر صفحه ، آی‌پی خود را فعال نمایند و در مسابقه ای که برای گوشی گلکسی اس ۶ ارائه شده شرکت نمایند. کمپانی سامسونگ الکترونیکس در طی بیانیه ای این پیام را تکذیب نموده است ، سامسونگ اعلام کرده است که گروه های موجود در این شبکه های اجتماعی هیچ ارتباطی با شرکت سامسونگ نداشته است.

مرجع رسمی خبر رسانی کمپانی سامسونگ الکترونیکس

براساس این گزارش سامسونگ اعلام کرده است هرگونه خبر رسانی از مسابقات و برنامه های جدید این شرکت تنها در وب سایت رسمی این شرکت انجام می پذیرد ، پس برای اطلاع از هر مسابقه و رویداد های جدید تنها مرجع اطلاع رسانی این شرکت وب سایت http://www.samsung.com/iran/home می باشد.

منبع : روابط عمومی سامسونگ الکترونیکس

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.