سامسونگ گلکسی اس ۷ با پردازنده ی اسنپدراگون ۸۲۰ خواهد آمد

0
سامسونگ گلکسی اس 7 با پردازنده ی اسنپدراگون 820 خواهد آمد

سامسونگ تصمیم گرفته است که تا پایان سال جاری میلادی ، پرچمدار دیگری را معرفی کند. پیش از این در زوم تک در مورد گلکسی اس ۷ گفته ایم. شایعات راجب به این گوشی ، اکثر مشخصاتش را فاش کردند اما نوع تراشه مورد استفاده در آن در هاله ای از ابهام قرار داشت. اما در حال حاضر ، خبرگذاری رویترز اعلام کرده است که تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۷ از تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده خواهد کرد.

همانطور که اعلام شده است ، سامسونگ در نسل بعدی گوشی هوشمند خود از پردازنده ی اسنپدراگون استفاده خواهد کرد. بر اساس گفته ی منبع قابل اعتماد این خبر ، سامسونگ در گوشی های گلکسی اس خود از آخرین نسل از تراشه اسنپدراگون استفاده خواهد کرد.

با اینکه هنوز هیچ بیانه ای رسمی از سوی سامسونگ در مورد وجود این تراشه وجود ندارد اما احتمالش بسیار زیاد است که اسنپدراگون ۸۲۰ در نسل بعدی به کار برده شود.

همانطور که میدانید ، سامسونگ در تولید پرچمداران سال ۲۰۱۵ خود از تراشه اسنپدراگون استفاده نکرد و این موضوع به دلیل مشکلاتی که در اسنپدراگون ۸۱۰ وجود داشت رخ داد. اما در حال حاضر ، بر اساس شایعات اسنپدراگون ۸۲۰ به هیچ وجه بیش از حد داغ نخواهد شد و شاید سامسونگ از آن بهره ببرد تا کوالکام از ایوضع نابسامان مالی رهایی یابد.

منبع : reuters

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.