عضویت در کانال تلگرام زوم تک

گفته میشود Microsoft Surface Pro 4 در ماه اکتبر با تراشه اینتل Skylake و ویندوز ۱۰ معرفی شود

۱

گزارشاتی تازه از منابع مختلف عنوان میکنند که به گفته یکی از منابع خودی  مایکروسافت این شرکت در حال جمع آوری و حمل و نقل قطعات برای ساخت سرفیس پرو ۴ میباشد. بر این اساس این تبلت در ماه اکتبر به بازار خواهد رسید.

گفته میشود Microsoft Surface Pro 4 در ماه اکتبر با تراشه اینتل Skylake و ویندوز ۱۰ معرفی شود 

همین گزارش همچنین ادعا میکند که قطعات مایکروسافت سرفیس پرو ۴ سطح حمل و نقلش یه ۳۰۰.۰۰۰ واحد در ماه رسیده است. مایکرو سافت در این باره گفته است که برآورد حمل و نقل ماهانه میتواند به ۵۰۰۰۰۰ -۶۰۰۰۰۰ واحد در هر ماه برسد.

بر اساس این گزارش مایکروسافت طرحی به عنوان تغییر دستورالعمل هایی که در نسل گذشته از آنان استفاده کرده بود ندارد. و درباره ی تبلت های آینده گفت : فاکتور فرم نازک و صفحه نمایش بزرگی که در سرفیس پرو ۳ بود را حفظ خواهیم کرد. با این همه این گزارش راجب پردازنده ها ادعا میکند که مایکروسافت میخواهد از پردازنده ی اینتل Skylake استفده کند ( پردازنده ای مانند Core i3 و i5 و i7 که در سرفیس پرو ۳ بود .البته با تفاوت مصرف انرژی کمتر و کارایی بالاتر) راجب به سرفیس پرو ۴ گفته میشود که با ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد.

مایکروسافت توانست برخی از طرفداران لپتاپ ها را با سرفیس پرو ۳ به سمت خود بکشاند این کار اینگونه انجام شد که این محصول در رده ی عملکری همچون لپتاپ ها قرار داشت ، از یک سیستم عامل تمام عیار بهره می برد،؛ بسیار نازک بود این ویژگی حمل نقل آن را ساده کرده بود.اگر این شایعات حقیقت داشته باشند باید از سرفیس پرو ۴ انتظارات بالایی داشت. حال که آمار فروش تبلت ها بسیار افت کرده باید ببینیم که آیا مایکروسافت میتواند جان تازه ای به این بازار ببخشد؟

یک نظر برای “گفته میشود Microsoft Surface Pro 4 در ماه اکتبر با تراشه اینتل Skylake و ویندوز ۱۰ معرفی شود”

  1. massiha13 گفت:

    من ک عاشقشم تبلت/لپ تاپ فوق العاده ایه،کاش ی کم وضع دلار بهتر بشه بتونم بخرمش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.