عضویت در کانال تلگرام زوم تک

اولین خریداران از هدایای ویژه در پیش فروش گلکسی S6 بهره مند می شوند

۰

اولین خریداران از هدایای ویژه در پیش فروش گلکسی S6 سامسونگ بهره مند می شوند : همزمان با سایر کشور های جهان پرچم داران جدید شرکت سامسونگ GALAXY S6, S6 Edge ، به زودی وارد ایران می شوند. پیش فروش این محصولات از طریق سایت رسمی این شرکت انجام شده و در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می گیرد.

گلکسی اس 6 ایج

رزرو اولین‌ نمونه‌های S6 و S6 Edge از طریق وب سایت رسمی شرکت سامسونگ شروع شده و خریداران می‌توانند با مراجعه به این ‌سایت و ثبت اطلاعات خود در آن، جزو اولین نفراتی باشند که در ایران صاحب GALAXY S6, S6 Edge می‌شوند.

نحوه ی ثبت نام در پیش فروش گلکسی S6 سامسونگ

ثبت‌نام در پیش فروش گلکسی S6 سامسونگ از طریق آدرس اینترنتی http://samsung.com/Iran/s6preorder انجام گرفته وشما می توانید با ثبت اطلاعات خود در این سایت کد رزرو محصولات را دریافت کنید. لازم به توضیح است که این پرچم داران شرکت سامسونگ در روزهای دوم و سوم اردیبهشت ماه سال جاری و در چهار فروشگاه بزرگ در تهران، به طور رسمی عرضه خواهند شد.

شرکت سامسونگ برای اولین افرادی که طی این دو روز موفق به خرید و دریافت گوشی تلفن همراه خود شوند، هدایایی نیز در نظر گرفته است به نحوی که تمامی افرادی که در این دو روز با در دست داشتن کد رزرو محصول به فروشگاه‌های سامسونگ مراجعه کنند از صد هزار تومان جایزه نقدی بهره‌مند خواهند شد. همچنین ، هر شش نفر اولی که در هر فروشگاه موفق به دریافت گوشی تلفن همراه  خود شوند، برنده سفر استانبول با یک همراه خواهند شد. علاوه بر این به ۶۰ نفر بعدی در هر فروشگاه، یک دستگاه LevelBox (اسپیکر وایرلس) و صد هزار تومان وجه نقد (علاوه بر صد هزار تومانی که شامل همه می‌شود) تعلق خواهد گرفت. ۲۶۰ نفر بعدی نیز در هر فروشگاه ، هرکدام برنده یک دستگاه LevelBox خواهند شد.

گلکسی 6 ایج

علاقه‌مندان به تهیه پرچم‌دارهای سامسونگ GALAXY S6, S6 Edge ، باید به این نکته توجه داشته باشند که دریافت هدایا، تنها توسط خود شخص و با ارائه مدارک شناسایی معتبر ممکن می باشد. این اشخاص برای دریافت هدیه خود در هنگام خرید گوشی، با بررسی موجود بودن مدل مورد نظر در هر یک از فروشگاه‌ها، می‌توانند در روزهای مذکور به یکی از فروشگاه‌های مگاشاپ زنجیره‌ای سام قلهک ،مایکروتل پلاس (بازار موبایل)، فروشگاه مرکزی پایتخت (پاساژ پایتخت) و یا ۳۱۳ (پاساژ علاالدین) مراجعه نمایند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این فروشگاه‌ها و نحوه ی بهره‌مندی از این هدایاAnchor، به  وب‌سایت سامسونگ مراجعه فرمایید.

منبع: اخبار فناوری – روابط عمومی سامسونگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.