هواوی و شیائومی نیز گوشی هایی با صفحه ی خمیده عرضه می کنند

0
شیائومی و هواوی

سامسونگ با ساخت اولین گوشی با صفحه ی نمایش خمیده توانست تا به گوشی های هوشمند طراحی ظاهری جدیدی را معرفی نماید ، گرچه صفحه ی نمایش خمیده در گوشی های هوشمند تقریبا تنها به عنوان زیبایی ظاهری کاربرد دارد و از لحاظ کارایی نیازی به صفحه ی خمیده نمی باشد.

تا به امروز چندین شرکت سعی کرده اند تا گوشی های خود را به صفحه ی نمایش خمیده مجهز نمایند که نتیجه ی این تلاش های به ساخت گوشی هایی چون Black Berry Priv و Vivo Xplay 5 انجامید و هر ساله شرکت های بیشتری به قافله ی ساخت گوشی های مجهز به صفحه ی نمایش خمیده می پیوندند ، طبق آخرین اطلاعاتی که در دست داریم می دانیم که دو شرکت بعدی ای که قصد دارند تا گوشی های خود را به صفحه ی نمایش خمیده مجهز کنند هواوی و شیائومی می باشند.

طبق شایعات شرکت شیائومی قصد دارد تا نام اولین گوشی با صفحه ی نمایش خمیده ی خود را شیائومی Mi Edge و یا شیائومی Mi Note Edge بگذارد ، علاوه بر این می دانیم که وظیفه ی تامین صفحه ی نمایش خمیده ی لازم برای ساخت اولین گوشی صفحه نمایش خمیده ی شیائومی بر عهده ی شرکت ال جی می باشد ، در مورد اولین گوشی هوشمند شرکت هواوی که از صفحه ی نمایش خمیده استفاده می کند می دانیم که نام آن احتمالا Huawei Mate Edge خواهد بود و نیز وظیفه ی ساخت و تامین صفحه نمایش خمیده ی این گوشی بر عهده ی شرکت سامسونگ می باشد.

البته باید بگوییم که نام هایی که به این گوشی ها نسبت داده می شود در بازه ی زمانی فعلی خیلی هم قابل اطمینان نیستند و تا به این لحظه مسئله ای که از آن مطمئن هستیم این است که اولین گوشی های صفحه خمیده ی هواوی و شیائومی در ماه سپتامبر به بازار عرضه خواهند شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.