کاهش تعرفه های رومینگ ایرانسل تا ۹۶ درصد در ۴ کشور همسایه

1
رومینگ ایرانسل

کاهش تعرفه های رومینگ ایرانسل تا ۹۶ درصد در ۴ کشور همسایه :اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که در تعطیلات عید نوروز ، قصد مسافرت به کشور های همسایه (عراق ، آذربایجان ، عربستان و ترکیه ) را دارید ، ایرانسل خبر های خوبی برای شما دارد. شرکت ایرانسل مقرون به صرفه ترین تعرفه ی مکالمه ، پیام کوتاه و اینترنت رومینگ ایرانسل را در این کشور ها راه اندازی کرد.روابط عمومی ایرانسل تا ۹۶ درصد کاهش در تعرفه خدمات رومینگ اینترنت همراه در این کشورها خبر داد.

رومینگ ایرانسل

 با استفاده از خدمات رومینگ بین الملل، ایرانسلی ها می توانند،  در سفرهای خارجی خود با حفظ شماره ایرانسل خودشان ، به خدمات تلفن همراه دسترسی داشته و ارتباطات تلفنی خود را برقرار سازند.

براساس این گزارش، با کاهش چشمگیر تعرفه مکالمات، ارسال پیام کوتاه  و اینترنت همراه از طریق "اپراتورهای زین، آسیاسل و کوراک عراق"، "STC، اتصالات و زین عربستان"، "ترکسل ترکیه" و "آذرفون جمهوری آذربایجان"، ارزان‌ترین تعرفه رومینگ بین الملل در کشورهای عراق، عربستان، ترکیه و آذربایجان توسط ایرانسل به مشترکین عرضه شد. "روشن کردن سیمکارت" و"دریافت پیامک" در کلیه اپراتورهای طرف قرارداد رومینگ با ایرانسل رایگان بوده و هزینه ای برای کاربران در بر نخواهد داشت. علاوه بر این  با کاهش تا ۹۶ درصدی تعرفه رومینگ اینترنت همراه ، امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز در سفرهای خارجی با مقرون به صرفه ترین تعرفه دیتا برای مشترکین ایرانسل فراهم شده است.

هزینه ی مکالمات و پیام کوتاه رومینگ ایرانسل در کشورآذربایجان :

هر دقیقه تماس در داخل کشور هم برای مشترکین ایرانسلی که در زمان سفر به کشور آذربایجان، آذرفون را بعنوان اپراتور میزبان انتخاب کنند ۱۵ هزار ریال، دریافت مکالمه ۱۸هزار ریال، تماس با ایران ۵۰هزار ریال، ارسال پیامک ۱۰هزار ریال و هر مگابایت اینترنت همراه ۱۵ هزار ریال هزینه در بر خواهد داشت.

هزینه ی مکالمات و پیام کوتاه رومینگ ایرانسل در کشور ترکیه:

مشترکینی که شبکه ترکسل را بعنوان شبکه میزبان رومینگ خود انتخاب کنند هم برای هر دقیقه تماس در داخل کشور و همچنین برای هر دقیقه تماس با ایران ۲۰هزار ریال و برای هر دقیقه مکالمه ورودی ۱۵هزار ریال خواهند پرداخت. ارسال هر پیامک برای این دسته از مشترکین ۷هزار ریال و استفاده از هر مگابایت ترافیک اینترنت همراه تنها ۵هزار ریال برای این مشترکین هزینه در بر خواهد داشت.

هزینه ی مکالمات و پیام کوتاه رومینگ ایرانسل در کشور عربستان :

مشترکینی ایرانسلی‌ که به عربستان سعودی سفر می‌کنند هم در هنگام استفاده از خدمات رومینگ بین الملل با استفاده از زیرساخت شبکه های STC، اتصالات و زین این کشور به ازای هر دقیقه تماس در داخل کشور، دریافت مکالمه و تماس با ایران ۵هزار و ۹۹۰ ریال و برای ارسال هر پیامک ۳هزار و ۶۰۰ ریال خواهند پرداخت. این در حالی است که هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه از طریق سیمکارت های ایرانسل در این کشور ۱۰هزار ریال می باشد.

هزینه ی مکالمات و پیام کوتاه رومینگ ایرانسل در کشور عراق :

بنابر این گزارش، در حال حاضر تعرفه هر دقیقه تماس در داخل کشور عراق از طریق اپراتور زین، ۱۱هزار و ۱۰۰ریال و از طریق اپراتورهای آسیاسل و کوراک  34هزار و ۴۰۰ ریال تعیین شده است. تعرفه هر دقیقه مکالمه دریافتی از طریق رومینگ ایرانسل با اپراتور زین و آسیاسل هم ۱۵هزار ریال و از طریق کوراک ۱۲هزار و ۴۰ ریال محاسبه میشود. این در حالی است که هر دقیقه تماس از طریق سیمکارتهای ایرانسل با ایران، از طریق رومینگ به شبکه زین عراق، ۲۲هزار و ۲۰۰ ریال و از طریق شبکه های آسیاسل و کوراکسل ۷۵هزار و ۶۸۰ ریال برای مشترکین هزینه در بر خواهد داشت.هزینه ی ارسال هر پیامک از طریق شبکه زین و آسیاسل برای مسافرین ایرانسلی عراق ۵هزار و ۱۸۰ ریال و از طریق شبکه کوراک ۱۵هزار و ۴۸۰ ریال محاسبه خواهد شد. هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه از طریق زیرساخت شبکه های آسیاسل و کوراک هم در این کشور ۱۰ هزار ریال می باشد.

مشترکین ایرانسل برای فعال سازی سرویس رومینگ ایرانسل خود ؛ پیش از سفر به کشورهای طرف قرارداد ، کافیست پیش از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* را از سیم‌کارت اعتباری خود شماره گیری کرده و به سادگی و بدون هزینه آن را فعال کنند. در هر جایی که باشید ، با شماره گیری #۷*، در هر مکان و زمان و با استفاده از رمز دوم کارت بانکی خویش می‌توانند به راحتی و با قیمت واقعی شارژ مورد نیاز خود را تهیه کنند.

منبع: اخبار فناوری – ایرانسل – مرکز ارسال پیامک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.