چگونه در تلگرام داخل عکس متن قرار دهیم؟

0
قرار دادن عکس در متن تلگرام

آموزش تلگرام : تنها استفاده از متن در کانال یا گروه های تلگرام ظاهری جذاب نداشته و علاوه بر نداشتن کشش برای کاربر برای خواندن کل مطلب، وب را از این کار خسته می کند.ممکن است در بسیاری از کانال ها یا گروه هایی که عضو آن ها هستید مواردی به چشمتان خورده باشد که تلفیقی از عکس، متن، شکلک، لینک و… باهم به عنوان یک پست قرار داده شده باشند، اما نحوه انجام چنین کاری در گروه یا کانال تلگرامتان برایتان به عنوان یک سوال باقی مانده باشد.
این مطلب را نیز بخوانید: ساخت کانال تلگرام

با ورود به کانال یا گروه مورد نظر، پس از زدن دکمه گیره مانند در کنار باکس نوشتن متن، گالری را برگزیده و سپس عکس مورد نظر خود را پیدا کنید، اما به جای فشردن همیشگی دایره گوشه عکس، خود عکس را لمس کنید.(هرنقطه ای از عکس بجز دایره)

قرار دادن عکس در متن تلگرامدر صفحه جدید که در مقابلتان باز می شود گزینه T را به منظور افزودن متن دلخواه خود به عکس انتخاب کنید.

قرار دادن عکس در متن تلگرامدر صفحه بعد این امکان وجود دارد که متن، شکلکو لینک قرار دهید.فراموش نکنید که بدون استفاده از این تکنیک مجبور خواهید بود تا عکس و متن را به صورت جداگانه ارسال نمایید.هرچند که این دو در زیر یکدیگر قرار داشته و به یکدیگر مرتبط باشند، با این حال زمان هایی از قبیل فوروارد شدن توسط کاربر بطور حتم قسمت متن یا عکس از قلم خواهد افتاد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.