پیش سفارش سامسونگ گلکسی +S6 Edge ممکن است ۳۰ مرداد آغاز شود

0
پیش سفارش سامسونگ گلکسی +S6 Edge ممکن است 30 مرداد آغاز شود

یک آگهی در رابطه با پیش سفارش سامسونگ گلکسی +S6 Edge به بیرون درز کرده است که برخی از جزئیات را آشکار میکند. ظاهرا این آگهی به اشتباه از یک وبسایت فرانسوی منتشر شده است که در آن گفته شده است پیش سفارش برای گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی +S6 Edge ، از ۲۱ اوت سال ۲۰۱۵ آغاز خواهد شد که این تاریخ مصادف با ۳۰ مرداد ماه است.

پیش سفارش سامسونگ گلکسی +S6 Edge ممکن است ۳۰ مرداد آغاز شود

این تاریخ جدید  که منتشر شده است ممکن از یک مجموعه و یا یک بسته باشد که به همراه گوشی هوشمند سامسونگ لوازم دیگر هم عرضه شود. وقتی که این آگهی ، حاوی تاریخ پیش سفارش گلکسی +S6 Edge منتشر شد مدتی بعد توسط اقدام سامسونگ از روی این وبسایت فرانسوی حدف شده است. این اقدام نشان بر آن دارد که تاریخ پیش سفارش گلکسی +S6 Edge برای سامسونگ بسیار ارزشمند است.
در تبلیغاتی که در وبسایت فرانسوی Galaxyclub.nl منتشر شده است نشان میدهد که تاریخ پیش فروش این محصول بین ۲۱ اوت و ۴ سپتامبر سال ۲۰۱۵ در نظر گرفته شده است. در مورد این محصول جزئیاتی هم گفته شده است ، بر اساس شایعات گلکسی +S6 Edge دارای صفحه نمایش ۵.۷ اینچی با رزولوشن Quad HD یا چهار HD است. این دستگاه به پردازنده ی سامسونگ اگزینوس ۷۴۲۰ مجهز شده است و همچنین گفته میشود که ۴ گیگابایت رم دارد.
تا مشخص شدن جزئیات جدید این محصول زمان زیادی باقی نمانده  و انتظار میرود که ساسمونگ در تاریخ ۱۳ اوت پرده از مشخصات تلفن هوشمند جدید خود بردارد . این رویداد در اواخر همین هفته اتفاق خواهد افتاد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.