پورشه ۹۱۱ کاررا ۴ و تارگا ۴ معرفی شدند

0
پورشه 911 کاررا 4 و تارگا 4 معرفی شدند

پورشه به تازگی مدل های جدیدی را از خودرو ۹۱۱ معرفی کرده است. پورشه در آخرین اقدام خود دو خودرو جدید را معرفی نمود. این خودرو ها  کاررا و تارگا جدید بودند. که شامل پورشه ۹۱۱ کاررا ۴ و پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ میشود.

در مجموع پنج مدل از این خودرو ها وجود خواهد داشت که در هرکدام در بخش هایی متفاوت هستند. از پورشه های جدید ، ۹۱۱ کاررا ۴ ، ۹۱۱ کاررا ۴S که هر دو اینها در مدل کوپه و کانورتیبل وجود خواهند داشت همچنین ۹۱۱ تارگا ۴ در به همراه آنها عرضه خواهد شد.

پورشه 911 کاررا 4 و تارگا 4 معرفی شدندپورشه ۹۱۱ کاررا ۴ و همچنین تارگا ۴ با یک موتور ۳ لیتری بی توربو ارائه شده اند که توانایی تولید ۳۷۰ اسب بخار را دارند. اما در نسخه ی کاررا ۴S این قدرت به ۴۲۰ اسب بخار رسیده است.

پورشه به تازگی مدل های جدیدی را از خودرو 911 معرفی کرده است. پورشه در آخرین اقدام خود دو خودرو جدید را معرفی نمود. این خودرو ها از کاررا و تارگا بودند. که شامل پورشه 911 کاررا 4 و پورشه 911 تارگا 4 میشود.  در مجموع پنج مدل از این خودرو ها وجود خواهد داشت که در هرکدام در بخش هایی متفاوت هستند. از پورشه های جدید ، 911 کاررا 4 ، 911 کاررا 4S که هر دو اینها در مدل کوپه و کانورتیبل وجود خواهند داشت همچنین 911 تارگا 4 در به همراه آنها عرضه خواهد شد.  پورشه 911 کاررا 4 و تارگا 4 معرفی شدندپورشه 911 کاررا 4 و همچنین تارگا 4 با یک موتور 3 لیتری بی توربو ارائه شده اند که توانایی تولید 370 اسب بخار را دارند. اما در نسخه ی کاررا 4S این قدرت به 420 اسب بخار رسیده است.   گفتیم که در نسخه ی S توان موتور افزایش 50 اسب بخاری داشته  و به 420 اسب بخار رسیده است . این افزایش توان موتور در مدل S از ترکیب توربو شارژر و کمپرسور اصلاح شده به عمل میاید. در این نسخه جدا از توان موتوری بیشتر ، مدیریت موتور به روز شده و همچنین یک سیستم اگزوز جدید برای آن در نظر گرفته شده است تا تفاوت اسپورت بین مدل S و مدل های استاندارد بیشتر به چشم بیاید. همه ی مدل ها الکترو هیدرولیکی و چهار چرخ فعال هستند.  توانایی ها :  پورشه 911 کاررا 4 - 370 اسب بخار - صفر تا صد در 4.1 ثاینه  پورشه 911 کاررا 4 اس - 420 اسب بخار- صفر تا صد 3.8 ثاینه  پورشه 911 تارگا 4 - 370 اسب بخار - 4.0 ثاینه  سه خودرو ذکر شده هم اکنون معرفی شده اند . برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه کنید.گفتیم که در نسخه ی S توان موتور افزایش ۵۰ اسب بخاری داشته  و به ۴۲۰ اسب بخار رسیده است . این افزایش توان موتور در مدل S از ترکیب توربو شارژر و کمپرسور اصلاح شده به عمل میاید. در این نسخه جدا از توان موتوری بیشتر ، مدیریت موتور به روز شده و همچنین یک سیستم اگزوز جدید برای آن در نظر گرفته شده است تا تفاوت اسپورت بین مدل S و مدل های استاندارد بیشتر به چشم بیاید. همه ی مدل ها الکترو هیدرولیکی و چهار چرخ فعال هستند.

پورشه 911 کاررا 4 و تارگا 4 معرفی شدندتوانایی ها :

پورشه ۹۱۱ کاررا ۴ – ۳۷۰ اسب بخار – صفر تا صد در ۴.۱ ثاینه

پورشه ۹۱۱ کاررا ۴ اس – ۴۲۰ اسب بخار- صفر تا صد ۳.۸ ثاینه

پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ – ۳۷۰ اسب بخار – ۴.۰ ثانیه

پورشه 911 کاررا 4 و تارگا 4 معرفی شدند

سه خودرو ذکر شده هم اکنون معرفی شده اند . برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.