طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

زمان واریز یارانه آذر 97

0

زمان واریز یارانه آذر 97 : طبق آخرین اخبار زمان دقیق یارانه آذرماه 97 ،در تاریخ 26 ماه در ساعت 24 بامداد می باشد که هر فرد می تواند در همان ساعت برای برداشت آن اقدام نماید. یارانه ها برای هر نفر مبلغ 45 هزار و 500 تومان خواهد بود.

عده ی به دلایل مختلفی چون ازدواج ، طلاق و … قصد دارند که یارانه شان را از حساب سرپرست خانوار جدا کنند که البته کار صحیحی نیز می باشد چون این مبلغ را می توانند یک کمک خرج بدانند. پسرها و دخترها بیشتر پس از ازدواج تمایل به جدا سازی یارانه شان داشته اند. اما این جدا کردن یارانه نقدی می تواند مشکلاتی را برایشان به دنبال داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

زمان واریز یارانه آذر 97 در تاریخ 26 ماه ساعت 24 بامداد به مبلغ 45 هزار و 500 تومان برای هر شخص می باشد. 

مشکلات جدا کردن یارانه پس از ازدواج

همانطور که اشاره کرده ایم افرادی هستند که قصد دارند به هر دلیلی یارانه خود را از سرپرست خانوارشان جدا کنند که البته نباید فراموش کرد که این کار مشکلاتی را نیز می توانند به همراه داشته باشد. حتی گاهی دیده شده که شخص وقتی نامش را از لیست خانواده حذف می کنند تا در لیست جدیدی نام خود را وارد نماید ولی یارانه او قطع می گردد. سوال اینجاست در چنین شرایطی ما چه کارهای را می توانیم انجام بدهیم؟

در سال های اخیر ، دولت همواره تلاش کرده است تا بتواند یارانه را از افرادی که جز قشر پردرآمد جامعه هستند حذف نمایند و در عوض این مبلغ را به کسانی بدهد که واقعا نیاز مند دریافت یارانه هستند. در این میان ، تعدادی از زوج های که به تازگی ازدواج کرده اند و حتی سرمایه ی اولیه ی ندارند نمی توانند این یارانه را دریافت کنند.

البته در ابتدا تصمیم دولت برای پرداخت یارانه توجیه این بوده مازاد یارانه در جهت کارهای عمرانی می باشد. اما مسئولین اینگونه عنوان داشته اند که همین پرداخت یارانه ها سبب شده است تا دولت با مشکلاتی روبرو شود.

یارانه اذرماه

پرداخت و دریافت یارانه ها

هیچ چیز به صورت دقیق مشخص نمی کند که سیستم حذف یارانه ها بر چه عملکردی استوار است و واقعا گاهی زوج های که هیچ نوع سرمایه ی ندارند یا افرادی که واقعا مشکل مالی داشته اند و جز خانواده های نیازمند و قشر پایین جامعه به شمار می آیند نیز از دریافت یارانه محروم شده اند و البته کسانی که شاید از نظر مالی جز رده های بالا و دارای سرمایه به شمار می روند ، هر ماه برای خود یارانه دریافت می کنند. بهتر است که بر روی این موارد نظارت بسیار دقیق تری صورت بگیرد تا ما دیگر شاهد چنین شرایطی نباشیم.

زوجین که می خواهند یارانه های خود را جداگانه دریافت کنند و تصمیم به جداسازی آن دارند ، درصورتی که یارانه هر دو شخص در سیستم پرداخت یارانه  ثبت شده باشد هیچ مشکلی نخواهند داشت و زوج ها پس از جدا کردن می توانند آن را دریافت نمایند.

برای ثبت نام یارانه ها می توانید به وب سایت refahi.ir مراجعه نمایید و البته لازم است پیش از هر اقدام ، به بانک مراجعه نمایید و برای خود یک حساب ایجاد کنید تا بتوانید در هر مرحله در صورت نیاز به شماره حساب ، آن را ارائه دهید.

زمان واریز یارانه آذر 97 همانطور که اشاره کرده ایم طبق آخرین خبرها در تاریخ 26 ماه ساعت 24 بامداد خواهد بود که از همان ساعت سرپرستان خانوار می توانند برای برداشت آن اقدام نمایند.

عبارت های مشابه : زمان واریز یارانه آذر 97 ، زمان دقیق واریز یارانه آذر 97 ، واریز یارانه آذر 97 ، واریز یارانه آذر ، یارانه آذر 97 ، یارانه آذر ، زمان یارانه آذر 97

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران