پپسی قصد ورود به بازار گوشی های هوشمند را دارد

0

چه وجه اشتراکی بین نوشابه و موبایل وجود دارد؟ ما واقعا نمی دانیم ولی به نظر می رسد کمپانی پپسی قصد ورود به بازار گوشی های هوشمند را دارد.

اخیرا در وب سایت شبکه اجتماعی ویبو صفحه رسمی با نام پپسی فون ساخته شده. این اکانت زیر مجموعه فناوری اطلاعات، اینترنت و دستگاه های الکترونیکی – سازندگان گوشی های هوشمند ایجاد شده که ناباورانه نشان می دهد پپسی قصد تولید تلفن هوشمند دارد هرچند که خیلی عجیب به نظر می رسد.

پپسی به وضوح  فن آوری و یا تخصص برای طراحی و یا ساخت تلفن خود را ندارد بنابراین به نظر می رسد که این گوشی چیزی به جز محصولی از یک شرکت چینی نخواهد بود. در واقع ما احتمال می دهیم که یک شرکت چینی اقدام به تولید گوشی با برند پپسی نماید.

در flipside  درباره این موضوع بیشتر می توانیم بخوانیم. همچنین این فرضیه نیز ممکن است که این حساب کاربری ویبو  تنها برای اپلیکیشنی مربوط به  پپسی ایجاد شده باشد یا چیزی شبیه یک مسابقه گرفتن عکس سلفی با نوشابه پپسی باشد. ما در حال تحقیق در این باره برای یافتن اطلاعات بیشتر هستیم. منتظر باشید تا در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص در دسترس قرار گیرد.

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.