طراحی سایت اینتن

پرداخت جریمه رانندگی با موبایل

0 رجبی
پرداخت جریمه رانندگی با موبایل
4.3 (86.25%) 16 votes

پرداخت جریمه رانندگی با موبایل : خوشبختانه این امکان فراهم شده است که رانندگان با موبایل جریمه های رانندگی خود را پرداخت کنند.این خدمت جدید توسط شرکت آسان پرداخت صورت گرفته است و به وسیله درگاه پرداخت های موبایل شامل کدهای یو اس اس دی و اپلیکیشن آپ  به رانندگان این امکان را می دهند که قبوض جریمه خود را پرداخت نمایند و دیگر نیازی نیست به شعب بانک ها یا پایانه های فروش به صورت حضوری مراجعه نمایند.

نحوه ی پرداخت جریمه رانندگی با موبایل

پرداخت جریمه رانندگی با موبایل : برای اینکه بتوانید از این خدمت استفاده کنید می توانید از طریق درگاه پرداخت را انجام بدهید. بدین صورت که شماره گیری #733* را انجام بدهید و سپس از میان گزینه های که برای شما ظاهر می شود پرداخت  و بعد از آن جریمه را انتخاب کنید و با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت می توانید عملیات را به اتمام برسانید البته انتخاب گزینه بارکد خوان برای شما نیز وجود دارد که می توانید از آن استفاده نمایید.

اگر می خواهید از اپلیکیشن اپ نیز می توانید استفاده نمایید. بدین صورت که ابتدا اپلیکیشن اپ را دانلود کنید و بر روی گوشیتان نصب نمایید پس از آن با وارد کردن شناسه قبض و انتخاب گزینه بارکد خوان عملیات پرداخت را انجام بدهید.
نکته) اگر جریمه توسط دوربین ثبت شده باشد دیگر شناسه قبض و پرداخت در دسترس نیست و شما باید به پلیس +10مراجعه نمایید تا بتوانید خلافی را دریافت و سپس پرداخت نمایید.

نکته) اپ یک برنامه بسیار کاربردی است که به صورت رایگان در دسترس کاربران عزیز می باشد. در اپلیکیشن ” آپ ”  امکانات زیادی وجود دارد که شما می توانید با نصب این اپلیکیشن از آنها مانند شارژ اینترنت، کارت به کارت ، خریدشارژ ، قبض خدماتی ،قبض موبایل و …  استفاده نمایید و تنها کافی است به اینترنت متصل باشید و همچنین رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت عابر بانکتان را داشته باشید.

نظرتان را در مورد پست ” پرداخت جریمه رانندگی با موبایل ” با ما در قسمت دیدگاه ها در میان بگذارید. پیشنهاد میکنم مقاله راهور ۱۲۰ خلافی خودرو را هم مطالعه نمایید.

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.