مالک گوشی نوت ۷ ایمن از سری جدید مدعی انفجار گوشی خود شده است!

2

طبق روال همیشگی سامسونگ با رسیدن به ماه گوست زمان عرضه گوشی جدید و پرچمدار این شرکت تحت مدل Note رسید و با یک پله جهش در نامگذاری، به جای گوشی گلکسی نوت۶ شاهد مدل گلکسی نوت۷ بودیم.این گوشی در مقایسه با محصولات پیشین مخصوصا دو مدل قبلی که تغییر بسیار زیادی را به خود ندیده بودند، با ارائه ویژگی های جدید از جمله ضد آب بودن، صفحه نمایش خمیده و ظاهر بسیار زیبا، قابلیت های جدید SPen و… تصمیم داشت تا پرچمداری کل پلتفرم اندروید را در دست بگیرد، اما این هدف که برای این گوشی قدرتمند چندان دور از دسترس نیز نبود با انفجارهای پی در پی گوشی در سراسر جهان که در اثر یک ایراد کارخانه ای اتفاق می افتاد بر باد رفت…

انفجار گلکسی نوت 7سامسونگ برای جمع آوری گوشی های عرضه شده در بازار و سپس تعویض آن ها با مدل رفع اشکال شده هزینه ای بالغ بر ۷۴۰ میلیون دلار را متقبل شد، اما حالا که حدود ۱ هفته از زمان تعویض مدل های پیشین با مدل های جدید میگذرد، از قرار معلوم شخصی مدعی شده که حتی گوشی از سری جدید وی نیز منفجر شده است!
در نظر داشته باشید در صورتی که بعد از انفجار فقط ۷۰ دستگاه نوت ۷ تنها در آمریکا و جمع آوری ۲۵۰ هزار نوت۷ فروخته شده از دست مشتری و در مجموع بازپس گیری ۴ میلیون دستگاه از کل بازار، حتی اگر یک مورد انفجار در این مدل صورت بگیرد، باید فاتحه سامسونگ را خواند!

در این حادثه از قرار معلوم یک شخص چینی از طریق یک وب سایت فروشنده لوازم الکترونیک محلی یک نوت ۷ که از سری جدید عنوان شده را خریداری کرده است، گوشی ای که عمر زیادی نداشته و با انفجار خود سوختگی دو انگشت دست و صدمه زدن به مک بوک وی را نتیجه داده است.در ادامه یکی از مسئولان حقوقی سامسونگ با وی ملاقات داشته و پیشنهاد تعویض مدل را داده است، اما مشتری با ذکر این موضوع که دیگر به سامسونگ اعتماد ندارد خواهان عمومی کردن قضیه شده است!
باید منتظر ماند تا ماجرای این داستان چه خواهد شد! صحت این موضوع مطمئنا به زودی با انفجار و یا رد آن با کار کردن در صحت و سلامت نوت ۷ های عرضه شده مشخص خواهد شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.