مسافران نوروزی با استفاده از خدمات ایرانسل بیمه می شوند.

۲ نظر

مسافران نوروزی با استفاده از خدمات ایرانسل بیمه می شوند. : شرکت ایرانسل با همکاری شرکت بیمه ایران در ایام نوروز خدمات بیمه مسافران نوروزی را ارائه  میدهد. در این طرح مسافران می توانند با تلفن همراه خود از پوشش بیمه ای اقشار مختلف بیمه ایران استفاده نمایند.

ارائه خدمات بیمه ای برای مشترکان ایرانسل

براساس این گزارش کلیه کاربران سیمکارت های ایرانسل می توانند با پرداخت ۱۸۲۰ تومان هزینه بیمه‌ نامه و هزینه تراکنش از خدمات بیمه‌ نامه حوادث نوروزی استفاده نمایند. کاربران سیمکارت های ایرانسل می توانند این خدمت را برای خود یا سایر کاربران سیمکارت های ایرانسل فعال نمایند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل این سرویس مشترک صنعت‌ بیمه و مخابرات کشور برای اولین بار است که در سطح کشور اجرا می شود، کاربران ایرانسلی می توانند  تا ۵ فروردین ۱۳۹۴ با شماره‌ گیری کد دستوری ویژه *۹۹۹#  در این طرح ثبت نام نمایند و بیمه‌ شدگان در هنگام بروز هرگونه حادثه از ۱۰۰ میلیون ریال پوشش بیمه‌ای این طرح می توانند استفاده نمایند. پس از اینکه شما در این طرح ثبت نام نمودید بیمه نامه برای شما صادر شده و از طریق پیامک برایتان ارسال خواهد شد.

زمان ثبت نام در طرح بیمه نوروزی ایرانسل

ایرانسل برای ثبت نام در طرح شرایطی ویژه برای کاربرانی که قبل از ۲۵ اسفند ثبت نام نمایند قائل شده است ، کسانی که قبل از ۲۵ اسفند ثبت نام نمایند تاریخ شروع بیمه از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین خواهد بود ، اما اگر بعد از تاریخ مذکور زمان شروع از روز ثبت نام و پایانش همان ۲۵ فروردین ۹۴ خواهد بود.

هر فرد با کد ملی خود فقط می تواند یکبار در این طرح ثبت نام نماید.

مدیر عامل شرکت ایرانسل پس از امضای تفاهم نامه با شرکت بیمه ایران افزود ، امیدوارم تفاهم نامه بسته شده به عنوان نقظه شروع همکاری با شرکت های بیمه ای کشور باشد. در سال جدید با توجه به خدمات باند پهن ایرانسل خدمات جدید در آینده ارائه خواهد شد.

ایشان افزود : این سرویس بددون محدودیت جغرافیای می باشد و کلیه کاربران ایرانسل در کشور می توانند از این خدمات ایرانسل استفاده نمایند. این خدمات حاصل تلاش مشترک بیمه ایران و شرکت ایرانسل برای ارائه یک خدمت جدید بود.

کاربران گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ۰۹۶۶۸ یا وبسایت ایرانسل در ارتباط باشید.

2 پاسخ برای “مسافران نوروزی با استفاده از خدمات ایرانسل بیمه می شوند.”

  1. محسن گفت:

    آره اس ام اس برام فرستاده بودن از بیمه

    ایرانسل؟
    بیمه ؟
    چی بگم والا…

  2. مرسی از اطلاع رسانیتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.