گوشی جدید هواوی Honor 4A

0
گوشی جدید هواوی Honor 4A

شرکت هواوی تلفن های همراه موفقی تولید کرده به رغم تولید مدل های فراوان اما همه ی محصولات این شرکت فروش بسیار خوبی را تجربه کردند. Huawei Honor 7 هم از این قاعده مستثنا نبود با ورودش به بازار بسیاری از آمار ها را زیر و رو کرد.اکنون که مدتی از معرفی این گوشی میگذرد این تولید کننده این مدل جدید از خانواده ی Honor را به اسم Huawei Honor 4A معرفی میکند.این دستگاه ممکن است در ۳۰ تیر در طول جشنواره ی تابستانی انجام شود و در حالت دوم زمانی بین ۳۰ تیر و ۱ مرداد این اتفاق خواهد افتاد.

گوشی جدید هواوی Honor 4A

پرده بر داری از از کهکشان چینی ۴A در پکن برای اولین بار انجام خواهد شد. و یک جفت از هنرمندان چینی برای این تازه وارد ، آهنگ چینی دونگ یه پنگ و دن را خواهند خواند! البته این یک کار غیر معمول هم برای این گوشی نیست چرا که در تیزر تبلیغاتی این گوشی آلات موسیقی زیادی دیده میشود و اینها همه نشان میدهند که ۴A به طور کلی یک دستگاه موسیقی محور خواهد بود.

علاوه بر این کشف ، از ۴A چینی انتظار میرود در طول انجام این جشنواره تخفیفات و فروش های ویژه ای برای این دستگاه معرفی شود.مشخصات بیشتر موجود نیست هرچند حد اکثر تا ۳۰ تیر این دستگاه معرفی خواهد شد و به شکل رسمی دارایی های گوشی ذکر خواهد شد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.