اطلاعات جدیدی از آیفون ۷ زیر ذره بین

0
آیفون 7
آیفون 7

آیفون ۷ پرچمدار جدید اپل در ما های آینده رسما به دنیای تکنولوژی قدم خواهد گذاشت ، قبل از ارائه اخبار موثق از سمت شرکت اپل اخبار بسیاری در مورد این گوشی هوشمند توسط خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در دنیای اینترنت منتشر شد ، اطلاعات بیشتری از آیفون ۷ را در مقاله چه ویژگی های شگفت انگیزی در آیفون ۷ خواهید دید؟ بخوانید.

آیفون ۷ پلاس

در این مقاله سعی میکنیم اطلاعات جدیدی از آیفون ۷ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. دیروز اطلاعاتی در وب سایت appleinsider در مورد آیفون ۷ منتشر شد ، براساس این خبر آیفون ۷ با خواهردوقلوی خود یعنی آیفون ۷ پلاس ارائه خواهد شد ، اطلاعاتی که در مورد آیفون ۷ پلاس ارائه شده است آیفون ۷ پلاس با یک رم ۳ گیگابایتی و یک پردازنده A10 به دنیای تکنولوژی قدم خواهد گذاشت.

رم های با ظرفیت ۳ گیگابایت در آیفون ۷

براساس این خبر گویا اپل در آیفون ۷ رم ۲ گیگابایتی استفاده خواهد کرد این در حالی است که آیفون ۷ پلاس با رم ۳ گیگابایتی ارائه خواهد شد این در حالی است که اپل در نسل قبلی آیفون با سخت افزار های هماهنگ در دوقلو های آیفون ۶ استفاده کرده بود. همچنین اطلاعات دیگری که در مورد آیفون ۷ پلاس منتشر شده است که توسط منابع غیر رسمی ارائه شده است ، این گوشی هوشمند جدید در اندازه ۵.۵ اینچ ارائه خواهد شد .

ظرافت بیشتر در آیفون ۷ اپل

گویا اپل می خواهد در گوشی های جدید خود ضخامت بکار رفته در آیفون را هم کاهش دهد که این بخودی خود باعث ظرافت بیشتر آیفون ۷ خواهد بود این در حالی است که در سال گذشته به دلیل خم شدن آیفون ۶ اپل هیاهوی بسیار زیادی در رسانه ها منتشر شد ، آیا با افزایش ظرافت در آیفون ۷ مشکل سال گذشته آیفون باز هم خواهد افتاد ؟

برای اطلاعات بیشتر از آیفون جدید اپل باید صبر کرد چرا که تا کنون شرکت اپل اطلاعات دقیقتری از این گوشی هوشمند ارائه نکرده است ، چند ویدئوی جدید در مورد این گوشی هوشمند آینده اپل تهیه شده است که شما را به تماشای این ویدئو های آیفون ۷ دعوت میکنیم.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.