عضویت در کانال تلگرام زوم تک

گوشی جدید موتورولا برای ارزیابی و آزمایش به هند فرستاده شده است؟

۰

وبسایت هندی  Zauba که حمل و نقل را به داخل و خارج کشور پیگیری میکند. دوبار در دو هفته اخیر ذکر کرده است که متورولا موتو نوو برای ارزیابی و تست وارد هند شده است . از آنجایی که کلمه ی "nuevo" اسپانیایی است به معنای جدید میباشد. تلفن در حال آزمایش به نظر میرسد یک مدل جدید تولید شده از موتورولا است که هنوز پرده برداری نشده است.

گوشی جدید موتورولا برای ارزیابی و آزمایش به هند فرستاده شده است؟

گوشی جدید موتورولا برای ارزیابی و آزمایش به هند فرستاده شده است؟

در ۸ ژوئه مصادف با ۱۷ تیر ماه  .یک واحد از موتورولا نوو با ارزش ۶۲۲ دلار به هند فرستاده شد.در روز ۳۰ ژوئن برابر با ۹ تیر هر واحد وارد شده دارای LTE بود و ۶۷۵ دلار قیمت برایش قیمت گزاری شده بود.این قیمت گذاری به نظر میرسد به خوبی برای طیف وسیعی از کاندیدا های احتمالی مانند نسل سوم Moto G و نسل سوم Motorola Moto X و این قیمت گذاری نیز میتواند برای Motorola Moto X Sport  در نظر گرفته شده باشد. به اعتقاد بزرگنترین شرکت شیلی یعنی اینتل Moto X Sport یک نسخه تنومند از Moto X است.

اگر شما  'Occam's Razor' باور داشته باشید که میگوید ساده ترین شرح معمولا بهترین است. تلفنی از موتورولا در هند وارد شده است که آزمایش و تست شود ، این دستگاه با مارک کاملا جدید وارد خواهد شد و بدون اتصال به LTE ارائه شده است.

منبع : phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.