هیوندای جنسیس کوپه جدید در نمایشگاه SEMA

0
هیوندای جنسیس کوپه جدید در نمایشگاه SEMA

هیوندای ، به طور معمول یکی از پرکار ترین برند های اتومبیل سازی بوده است که هر ساله در SEMA خودرو های بسیاری را به نمایش در میاورد. در نمایشگاه امسال هم قرار است که دست پر به این نمایشگاه پا بگذارد. در نمایشگاه SEMA 2015 یکی از خودرو های هیوندای ، Solus Genesis Coupe خواهد بود. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این خودرو جدید طراحی جدید دارد و تهاجمی تر از همیشه شده است.

ارتقا بدنه ی آن شامل کیت  ARK میباشد که در بدنه ی آن تاثیراتی داشته است ، که در کل باعث شده تا خودرو پهن تر شود. این خوردو همچنین دارای باد شکن هایی میباشد که در شکاف سپر جلو با فیبرکربن تولید شده است. داخل این خودرو هم شاهد تغییراتی هستیم که در بسیاری از اجازی داخلی آن ، از فیبر کبرن استفاده شده است.

به روز رسانی بزرگ این نسخه ی جدید در زیر کاپوت قرار گرفته است.  موتور ۳.۸ لیتری آن به موتور V6 4 لیتری ارتقا یافته که ىر نهایت میتواند خروجی ۵۰۰ اسب بخار را به چرخ های عقب انتقال دهد. لاستیک های آن به   Nitto NT05 به روز شده اند. احتمالا این خودرو به طور رسمی در تاریخ ۳ نوامبر طی کنفرانس مطبوعاتی هیوندای در SEMA 2015 معرفی خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.