ایکس باکس ارزان قیمت ۴۰۰ دلاری بدون کینکت

۰

برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای مخصوصا کنسول های بازی ایکس باکس ، یکی از دغدغه های آنها گران بودن کنسول بازی است که خوشبختانه مایکروسافت صدای مشتریان خود را شنیده است و تازه ترین ورژن جدید این کنسول بازی را منتشر کرده است.

مایکروسافت نسخه جدیدی از ایکس باکس وان را در ۹ ژانویه منتشر کرده است که تنها ۴۰۰ دلار قیمت دارد اما تفاوت قیمت این کنسول را می توان در نبود کینکت مشاهده کرد. در واقع ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ برای اجرای برنامه هایی مانند Netflix و Youtube احتیاجی به برنامه Live Gold نخواهند داشت همچنین برنامه Live Gold احتیاجی به برنامه های پیشرفته ای مانند اینترنت اکسپلورر و اسکایپ نخواهد داشت.

برنامه های دیگری نیز هستند که در انحصار Live Gold می باشند ، مانند برنامه Games with Gold که کسانی که مشترک برنامه هستند می توانند از این برنامه استفاده کنند و مایکروسافت در ماه ژانویه کنسول جدید خود را همراه با برنامه های Games with Gold و Deals with Gold منتشر کرده است.

مدل ارزان قیمت ایکس باکس وان به مایکروسافت این اجازه را داده است که این مدل را در مقابل پلی استیشن ۳۹۹ دلاری قرار دهد و مایکروسافت امیدوار است با معرفی این مدل جدید و ارزان قیمت بتواند مشتریان قبلی خود را که به خاطر گران بودن قیمت به پلی استیشن روی آورده بودند ، نظر آن ها را نیز جلب کند و بتواند بازار جهانی فروش کنسول های بازی را در دست بگیرد.

Cnet

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک