Motorola Droid آینده ، ویژگی شارژ بی سیم خواهد داشت

0
Motorola Droid آینده ، ویژگی شارژ بی سیم خواهد داشت

به رغم آنچه برخی شایعات میگفتند که در اوایل این هفته موتورولا ، سری جدید گوشی های  خود را معرفی خواهد . اما از سوی این شرکت هیچ گوشی هوشمند جدیدی اعلام نشده است. اما به جای پرده برداری از  Moto X Style ( با نام مستعار Moto X Pure Edition ) گوشی  Moto X Play و (Moto G (2015 خواهد بود. با این حال هنگامی که Moto X Play در ایالات متحده عرضه خواهد شد ، موتورولا اعلام کرده که “گزینه های بیشتر” برای مشتریان ایالات متحده در این سال در دسترس خواهد بود – که به احتمال زیاد این بدان معنی است که  Droid جدید در راه است.

Motorola Droid آینده ، ویژگی شارژ بی سیم خواهد داشت

Motorola Droid آینده ، ویژگی شارژ بی سیم خواهد داشت

ما در حال حاضر شاهد پانل پشت یک گوشی هوشمند بودیم که به گفته ی موتورولا به Droid جدید تعلق دارد.در حال حاضر این عکسی که موجود شده است شاسی پشت موتورولا Droid آینده را به تصویر کشیده است.درست مثل نسخه ی سال پیش Droid Turbo ، مدل جدید هم به نظر میرسد که ویژگی شارژ بی سیم را داشته باشد. متاسفانه ، در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد موتورولا Droid جدید نمیدانیم.

در عکس هایی که راجب به این گوشی منتشر شده است به نظر میرسد که پانل پشتی این دستگاه هم بسیار شبیه به پانلی باشد که در پشت Moto X Style قرار داشت ، هرچند الگویش متفاوت است.

هنوز مشخص نیست که دقیقا چه زمانی موتورلا Droid  جدید اعلام و عرضه خواهد شد. در هر صورت ، درست مثل همه ی مدل های قبلی ، این گوشی باید منحصرا توسط Verizon ، در ایالات متحده فروخته شود.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.