نسخه جدید آفیس برای سیستم عامل مک امسال رونمایی می شود

۰

[schema type=”review” name=”نسخه جدید آفیس برای سیستم عامل مک” description=”کمپانی مایکروسافت اعلام کرد نسخه جدید آفیس(آفیس ۲۰۱۳) برای سیستم عامل مک رونمایی خواهد شد” ]

کمپانی مایکروسافت امسال یک پکیج جدید نرم افزاری برای سیستم عامل مک عرضه می نماید ، قبلا در سال ۲۰۱۱ نسخه قبلی مایکروسافت برای سیستم عامل مک ارائه شده بود ، که پس از گذشت دو سال این کمپانی نسخه جدید این نرم افزار را امسال ارائه خواهد کرد.

نسخه جدید آفیس برای سیستم عامل مک

نسخه جدید آفیس برای سیستم عامل مک

مشخصات ظاهری آفیس برای سیستم عامل مک مقداری متفاوت از رابط کاربری ویندوز است ، گفتنی است نسخه قبلی اسن سیستم عامل با عنوان آفیس ۲۰۱۰ برای مک ارائه شده بود ، اما پس از انتشار نسخه ۲۰۱۳ برای رابط کاربری ویندوز ، نسخه ای مشابه برای سیتسم عامل مک  ارائه نشد ، اما بزودی در ماه های آینده این اتفاق خواهد افتاد.

یکی از مدیران ارشد مایکروسافت در نمایشگاه فناوری های نوین CEBIT2014 اعلام کرد ، کمپانی مایکروسافت در صدد است نرم افزار های کاربردیش را برای سیستم عامل مک بهینه سازی نماید ، وی افزود سیستم عامل محتوای آزاد مک یکی از پر قدرت ترین سیستم عامل های موجود در جهان به شمار می آید ، و طرفداران بسیار زیادی در اقصی نقاط جهان را داراست ، این خود یکی از دلایلی است که مایکروسافت را برای ارائه نرم افزار هایش برای این سیستم عامل علاقه مند کرده است.

روز دوشنبه در وبلاگ مایکروسافت اطلاعاتی درباره ساختار این نرم افزار برای سیستم عامل مک ارائه شد ، که بر اساس این اطلاعات شمایل ظاهری این نرم افزار برای سیستم عامل مک شباهت زیادی به نسخه مشابه اش در رابط کاربری ویندوز است ، اما تغییرات اندکی در ساختار کلی این نرم افزار برای رابط کاربری مک انجام خواهد شد. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سیستم عامل مک خود دارای نرم افزار های مشابه ای همچون آفیس برای کاربرانش ارائه کرده است ، اما انتشار نسخه جدید آفیس برای مک مطمئنا با استقبال کاربران مک روبرو خواهد شد.

شما کدام سیستم عامل رو ترجیح می دهید؟ مک  یا ویندوز ؟ من خودم از ویندوز نسخه ۷ استفاده می کنم. اما خیلی مشتاقم از مک هم بصورت آزمایشی استفاده نمایم.

منبع : PC World


حتما بخوانید : بهترین پاوربانک های جهان | ثروتمندترین دختر ایرانی | راز جوانی
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک