مایکروسافت سرویس اسکای درایو را به One Drive تغییر نام می دهد

3

یکی از سرویس های مایکروسافت که بسیاری از کاربران ویندوز با آن کار می کنند ، اسکای درایو ، اسم خود را به One Drive تغییر داد تا با این کار مایکروسافت این سرویس ابری اطلاعات را دچار تحولی جدید کند.

onedrive

مایکروسافت سایتی به نام Onedrive.com به کاربران خودش معرفی کرده است ، این طور که در این سایت توضیحاتی داده شده است قرار است سرویس One Drive جایگزین اسکای درایو شود و به همین منظور نیز ویدئویی تبلیغاتی از این سرویس در یوتیوب قرار داده است.

به گفته ی مایکروسافت این تغییر نام به زودی انجام می شود و تمامی امکاناتی که قبلا از آن استفاده کرده اید در این برنامه نیز وجود دارد.

این شرکت در حالی قرار است این تغییر نام را دهد که تمام سرویس هایی که قبلا از اسکای درایو برای کاربران طراحی شده بود در این سایت نیز همان امکانات قرار است ارائه داده شود . بطوری که طبق گفته ی یکی از مسئولان مایکروسافت ، تغییر نام اسکای درایو به این آسانی ها نیز نبود و ما منتظر هستیم که سرویس جدید بیاید و از گفتن جزییات معذورم.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.