طراحی سایت اینتن

Meizu m1712 با طراحی تمام صفحه و حسگر اثرانگشت کنار گوشی عرضه خواهد شد

0
Meizu m1712 با طراحی تمام صفحه و حسگر اثرانگشت کنار گوشی عرضه خواهد شد
به این پست امتیاز دهید

Meizu m1712 با طراحی تمام صفحه و حسگر اثرانگشت کنار گوشی عرضه خواهد شد: بنابر اعلامیه رسمی که از سوی کمپانی Meizu انتشار یافت، اولین گوشی این کمپای با طرای تمام صفحه در نیمه اول سال ۲۰۱٨ میلادی عرضه خواهد شد. در هفته اخیر عکسی از یک گوشی ناشناس از کمپانی Meizu با دوربین دوگانه و حسگر اثر انگشت در پشت آن انتشار یافت.اگر چه عکس های جدید از گوشی Meizu m1712 نشان می دهد که آن می تواند یک گوشی دیگر باشد.
در عکسهای جدیدی که گوشی m1712 را نشان میدهد می بینیم که حاشیه های این دستگاه گرد هستند و حسگر اثر انگشت برجسته در جلوی گوشی وجود ندارد. یک حلقه کوچک روی گوشی وجود دارد که امکان دارد کلید هوم دستگاه باشد.
در تصویر پشت گوشی لنز دوربین و فلاش بزرگ LED آن دیده می شود.جالب است که سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه دیده نمی شود، در لبه سمت راست گوشی شیبی دیده می شود که به احتمال قوی نشان دهنده حسگر اثر انگشت در لبه سمت راست گوشی است.
در شایعاتی ذکر شده است که کمپانی HTC نیز در حال کار کردن بر روی یک گوشی با طراحی تمام صفحه است و قصد دارد حسگر اثرانگشت را در لبه گوشی قرار دهد.

تنها اطلاعات در دست راجع به گوشی این است که دارای شماره مدل m1712 و اندروید ۷.۰ بر روی آن نصب شده است.یکی از مدیران کمپانی Meizu در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که یک گوشی تمام صفحه با قیمت حدودا ۴۵۰ دلار در سال بعد عرضه می شود. نمی توان اعلام کرد که این گوشی حتما m1712 خواهد بود.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.