آپدیت لاین برای اندروید با کیفیت تماس بهتر

0
آپدیت لاین برای اندروید با کیفیت تماس بهتر

لاین، یک برنامه ی پیام رسان، در ماه فوریه قابلیت تماس پیشرفته را به برنامه ی خود اضافه کرد تا کاربران بتوانند، در مناطق مشخص شده، با یک دیگر تماس های ارزان قیمت بر قرار کنند. این قابلیت با قابلیت تماس صوتی که بین کاربران لاین بود، فرق می کند.
حالا، لاین آپدیتی را برای برنامه ی اندروید خود منتشر کرده است که استفاده از این قابلیت را از قبل نیز ساده تر می کند. در آپدیت این برنامه، نام قابلیت Line Premium Call به Line Out تغییر می کند و ظاهر آن نیز تغییر کرده است.
آخرین ورژن برنامه ی لاین برای اندروید ( ورژن .۵.۴.۰ ) را هم اکنون می توانید از گوگل پلی دانلود کنید. این کمپانی قول داده است که به زودی آپدیت برنامه ی آیفون نیز منتشر خواهد شد.
تغییراتی در ظاهر خود برنامه نیز ایجاد شده است برای مثال منو حالا در بالای برنامه ی لاین قرار دارد. ورقه ی ” تماس ها ” در کنار ورقه های، دوستان، چت ها، تایم لاین، قرار گرفته است و ورقه های دیگری نیز در نوار اصلی دیده می شود.
این کمپانی اشاره می کند که قابلیت Line Out هم اکنون در کشور های آرژانتین، استرالیا، کلمبیا، شیلی، کامبوج، هند، ایرلند، ژاپن، کره، مالزی، مکزیک، نیوزلند، هلند، پرو، فیلیپین، اسپانیا، تایلند، ترکیه، انگلیس، آمریکا و ونزوئلا قابل استفاده است.
کاربران برنامه ی لاین حالا می توانند به طور مستقیم از پروفایل دوستانشان با آن ها تماس بگیرند. برای این کار اول باید به تنظیمات و بعد تنظیمات Line Out رفته و گزینه ی ” برقراری تماس با دوستان از طریق پروفایل ” را فعال کنید. برای برقراری تماس با دوستانی که لاین ندارند، لیست مخاتبانتان را همگام سازی کنید تا بتوانید با دوستانی که از قابلت Line Out استفاده نمی کنند، تماس بر قرار کنید.
لیست گوگل پلی نشان می دهد که کیفیت تماس های صوتی و تصویری و رابط کاربری این برنامه بسیار بهبود پیدا کرده است.

منبع:gadgets.ndtv.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.