لکسوس RC200t رونمایی شد

0
لكسوس RC200t رونمايي شد

تویوتا یک مدل جدید از خودرو های لکسوس را در اروپا معرفی کرده است. این خودرو ویژگی موتور چهار سیلندر توربو شارژ را دارد. و در صف لکسوس های RC قرار میگیرد. RC200t جدید ، برادر  IS200t است که موتور کوچک تری دارد و از کوپه های RC محسوب میشود. این خودرو یک نسخه ی ظعیف در مدل جدید بود که در ایالات متحده معرفی شده است.

لکسوس  RC200t رونمایی شد

در اروپا ، لکسوس  RC200t ، موتور ۲.۰ لیتری توربو شارژ چهار سیلندر دارد و توانایی تولید ۲۴۱ اسب بخار برای این خودرو دارد. RC کوپه ، چهره ی مشابهی با موتوری دارد که در IS200t موجود است. لکسوس ادعا کرده که خودروی RC200t ، میتواند صفر تا صد را در حدود ۷.۲ ثانیه به ثبت برساند. ویژگی های دیگر این خودرو هشت سرعته اتوماتیک بودن آن است . این خودرو با عنوان خودرو های F Sport ارائه شده است. یک دیفرانسیل لغزش محدود و کمک های تطبیقی از دیگر تعاریف این لکسوس کوپه به حساب میاید.

در دیگر خودرو های این شرکت مثل سدان IS ، موتور ۲.۰ لیتری V6 استفاده شده است . در IS250 موتور V6 بود و ۳.۵ لیتری. کوپه جدید که ما در مورد آن صحبت میکنیم نسخه ی دیگری هم احتمالا خواهد داشت و  باید حجمی بزرگتر از این دو مدل داشته باشد. V6 با توانایی تولید ۳۰۶ اسب بخار برای آن انتخاب میشود . این خودرو انتظار میرود که با خودرو های هم سطح مثل کادیلاک ATS و BMW سری ۴ قابل رقابت باشد .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.