عضویت در کانال تلگرام زوم تک

لکسوس RC200t رونمایی شد

۰

تویوتا یک مدل جدید از خودرو های لکسوس را در اروپا معرفی کرده است. این خودرو ویژگی موتور چهار سیلندر توربو شارژ را دارد. و در صف لکسوس های RC قرار میگیرد. RC200t جدید ، برادر  IS200t است که موتور کوچک تری دارد و از کوپه های RC محسوب میشود. این خودرو یک نسخه ی ظعیف در مدل جدید بود که در ایالات متحده معرفی شده است.

لکسوس  RC200t رونمایی شد

در اروپا ، لکسوس  RC200t ، موتور ۲.۰ لیتری توربو شارژ چهار سیلندر دارد و توانایی تولید ۲۴۱ اسب بخار برای این خودرو دارد. RC کوپه ، چهره ی مشابهی با موتوری دارد که در IS200t موجود است. لکسوس ادعا کرده که خودروی RC200t ، میتواند صفر تا صد را در حدود ۷.۲ ثانیه به ثبت برساند. ویژگی های دیگر این خودرو هشت سرعته اتوماتیک بودن آن است . این خودرو با عنوان خودرو های F Sport ارائه شده است. یک دیفرانسیل لغزش محدود و کمک های تطبیقی از دیگر تعاریف این لکسوس کوپه به حساب میاید.

در دیگر خودرو های این شرکت مثل سدان IS ، موتور ۲.۰ لیتری V6 استفاده شده است . در IS250 موتور V6 بود و ۳.۵ لیتری. کوپه جدید که ما در مورد آن صحبت میکنیم نسخه ی دیگری هم احتمالا خواهد داشت و  باید حجمی بزرگتر از این دو مدل داشته باشد. V6 با توانایی تولید ۳۰۶ اسب بخار برای آن انتخاب میشود . این خودرو انتظار میرود که با خودرو های هم سطح مثل کادیلاک ATS و BMW سری ۴ قابل رقابت باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...