مایکروسافت گوشی ای با حافظه ی داخلی ۵۰۰ گیگابایت تولید می کند

0
گوشی های سری Surface Phone مایکروسافت

سایت Weibo کشور چین که حوزه ی فعالیتش افشاگری در باره ی محصولات آینده ی شرکت های فعال در عرصه ی فناوری است امروز مسائلی را درباره ی پروژه ی Surface Phone مطرح کرده که برخی از آنان برای چندمین بار مطرح می شوند که این مسئله اطمینان ما را نسبت به صحت آنان افزایش می دهد.

طبق ادعای این سایت چینی اولین گوشی از سری محصولات Surface Phone در سال ۲۰۱۷ به بازار خواهد آمد ، گفتنی است که این شایعه ماه گذشته و توسط یک منبع دیگر مطرح گردیده بود ، در قسمت دیگری از گزارش Weibo گفته شده که در ساخت این گوشی از پردازنده ی اسنپدراگون ۸۳۰ استفاده خواهد شد و با توجه به گزارش هفته ی پیش شرکت مایکروسافت که پردازنده ی اسنپدراگون ۸۳۰ را به لیست پردازنده های قابل پشتیبانی ویندوز ۱۰ اضافه کرده بود این خبر نیز موثق به نظر می رسد.

شایعاتی که ماه گذشته راجع به گوشی های سری Surface Phone مطرح شد حاکی از این بود که این سری از گوشی ها سه زیر شاخه خواهند داشت که یکی از آنها برای قسمت عمده ی مشتریان در نظر گرفته شده است ، محصول دیگری برای افرادی که استفاده ی کسب و کاری از گوشی دارند تولید خواهد شد و نهایتا نمونه ای قدرتمند برای مشتریان علاقه مند به قوی ترین گجت ها روانه ی بازار خواهد گردید ، نمونه ی اصلی این گوشی ۳ گیگابایت حافظه ی رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی خواهد داشت ، این در حالی است که نمونه ی دوم ۶ گیگابایت حافظه ی رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی خواهد داشت و نمونه ی آخر که برای مشتریان پرچمداران در نظر گرفته شده ۸ گیگابایت حافظه ی رم و نیز ۵۰۰ گیگابایت حافظه ی داخلی خواهد داشت.

بنا به ادعای سایت Weibo پایه ای ترین گوشی از سری گوشی های Surface Phone قیمت ۹۰۰ دلاری را خواهد داشت که قیمت بالایی است ، البته همانطور که می دانید عمده ترین دلیل عدم استقبال کاربران از گوشی های مایکروسافت کمبود نرم افزار می باشد و باید دید که مایکروسافت در حوزه ی نرم افزاری چه تمهیداتی را اندیشیده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.