راهنمای خرید لپ تاپ های مخصوص بازی

1

همان طور که از تیتر خبر معلوم است ما می خواهیم امروز به بررسی و همچنین راهنمایی شما برای یک خرید خوب بهتر در موضوع خرید لپ تاپ های مخصوص بازی است امید واریم که در خرید شما بتوانیم راهنمای خوبی باشیم.

مشخصات کلی این لپ تاپ ها

از ظاهر این دستگاه شروع میکنیم، ظاهر این دستگاه ها بیشتر به سلیقه خود افراد بستگی دارد و لی در جنس بدنه بهتر است بدنه دستگاه از جنس های فلز و یا آلمینیوم باشد زیرا این موضوع سبب می شود تا همین بدنه از لپ تاپ شما در برابر ضربات محکم مقاومت نشان می دهد و مانع آسیب رسیدن به دستگاه شما می شود. صفحه نمایش این دستگاه ها بهتر است از نوع مات باشد تا بتوانید حتی در زیر نور آفتاب به راحتی با آن کار کنید.

Origin EON15-X review-11-650-80

بهتر است کیبورد های این دستگاه های پر قدرت از نوع جزیره ای باشد تا بدون هیچ گونه خستگی به بازی و یا کار های خود ادامه دهید. پد لمسی این لپ تاپ ها باید به گونه ای باشد تا ندید از آن استفاده کرد و به طور مداوم به آن نگاه نکنید تا تمرکزتان از دست ندهید همچنین باید طوری طراحی شده باشد تا روان باشد.

کیفیت صفحه نمایش نیز ملاک مهمی است و البته امروزه اکثر این صفحه نمایش ها با کیفیت hd وارد بازار می شوند که کیفیت بسیار مناسبی برای این گونه لپ تاپ هاست. اما حالا به سراغ سخت افزار این دستگاه ها می پردازیم. این گونه دستگاه ها باید از قطعات قدرتمندی تشکیل شده باشد و بهتر است در این مورد با کسانی همچون مهندسان رایانه کمک بگیرید اما کمی راهنماییتان می کنیم، پردازنده این لپ تاپ ها بهتر است core i7 باشد و از زم های DDR3 و ۴ استفاده شود البته رم آن باید چیزی حدود به ۱۶ باشد  تا سرعت دستگاه شما تا حد ممکن بالا رفته و به راحتی برنامه های سنگین را باز کند.

Origin EON15-X review-1-650-80

اما اگر به دنبال بازی های پر گرافیکی هستید باید در کنار این موضوعات یک گرافیک قوی نیز بر روی دستگاه خود داشته باشید که بهتر است گرافیک دستگاه شما از نوع NAVIDIA و ۲GB باشد می تواند به راحتی تمامی بازی های امروزه را اجرا کند. البته ملاک های زیادی هستند که ما فقط به چند مورد از آن ها پرداختیم.

نظر شما کاربران در مورد این موضوع لپ تاپ ها چیست؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.