ساعت های هوشمند با صفحه های بازتابی گجت های برتر تکنولوژی

0
ساعت های هوشمند با صفحه های بازتابی

ساعت های هوشمند با صفحه های بازتابی : کمپانی JDI یکی از برجسته ترین شرکت های تولید کننده ی صفحه نمایش تلفن همراه است. این شرکت ژاپنی به تازگی اخباری در مورد صفحه ی جدید ساعت های هوشمند اعلام کرده است. این صفحه همان طور که مشاهده می کنید از نوع مدور (البته نه کاملا دایره ای) است و از گونه ی بازتابی است. بر اساس اطلاعات منتشر شده خاصیت انعکاسی صفحه می تواند به پیشرفت قابل توجهی در عمر باتری ساعت های هوشمند منجر شود.

ساعت های هوشمند با صفحه های بازتابی

دلیل این بهبود بزرگ در عمر باتری این است که مصرف باتری می تواند تا ۰.۵ درصد میزان مصرف معمول LCD های سنتی یا حتی کمتر از این مقدار کاهش یابد.JDI می گوید طرح صفحه های بازتابشی با پنل های LCD معمولی که ۸۰ درصد مصرف باتری آن ها به خاطر نور زمینه است، تفاوت دارد. همچنین پیش بینی می شود این صفحه تعداد رنگ های محدودتری را بتواند نمایش دهد.

علاوه بر این، صفحه ی گفته شده زیر نور خورشید هم روشن و قابل خواندن خواهد بود. همه ی این ها به نظر بسیار بهتر از آن است که واقعیت داشته باشند! به هر حال اگر نیاز به احتیاط بیشتری بود قطعا JDI اخبار مربوط به آن را در مطبوعات مطرح نمی کرد. فعلا چشم انتظار هستیم تا ببینیم این محصول در ساعت های هوشمند به کار می رود یا نه؟ تنها آن موقع است که می توانیم به بررسی عمر باتری بپردازیم و صحت این ادعا را اثبات کنیم. البته تمامی این مقایسه ها با صفحه نمایش های LCD است ، صفحه های OLED هم در مقایسه با LCD ها مصرف کمتری دارند.  

رزولوشن این صفحه ۱.۳۴ اینچی ۳۲۰*۳۰۰ است و از ماه مارس ساخت اولین نمونه های آن آغاز می شود. تولید انبوه آن برای ماه جولای برنامه ریزی شده است. بنابراین می توانیم امیدوار باشیم در نیمه ی پایانی سال ۲۰۱۵ ساعت هایی ببینیم که از این تکنولوژی استفاده کرده اند.

نظر شما در مورد این ابزار تکنولوژیکی جدید چی هست ؟ منتظر نظرات شما عزیزان در مورد این ابزار تکنولوژیکی هستیم.

منبع: Gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.