عضویت در کانال تلگرام زوم تک

آیا ویندوز ۱۰ می تواند آندروید را شکست دهد

۰

مایکروسافت قصد دارد گوشی های اندرویدی با استفاده از ROM های سفارشی تبدیل به ویندوز ۱۰ نماید

رقابت روی سیستم عامل برای گوشی های هوشمند بسیار بالاست و در این بین سیستم عامل آندروید گوگل قدرتمندترین می باشد و چیزی در حدود بیش از ۸۵ درصد گوشی های هوشمند از این سیستم عامل برای راه اندازی سخت افزار خود استفاده می کنند . ولی این بار مایکروسافت مثل اینکه یک استراتژی قوی برای رقابت با سیستم عامل های گوشی های هوشمند همچون IOS و آندروید در پیش گرفته است .در این استراتژی مایکروسافت با استفاده از طراحی ROM های سفارشی می خواهد تا گوشی های اندرویدی که کاربران استفاده می کنند بتوانند به راحتی به ویندوز ۱۰ تبدیل نمایند.

آیا ویندوز 10 می تواند آندروید را شکست دهد

مایکروسافت این کار را با همکاری شرکت Xiaomi و آزمایش روی گوشی Xiaomi MI4  انجام داده است هرچند مایکروسافت این آزمایش را روی دستگاه هوشمند شزکت شیائومی  انجام داده از ولی Xiaomi بیش از این تمایل به همکاری با مایکروسافت را ندارد. جزئیات بیشتر از ایت تست نشان می دهد که نسخه ای از سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده خواهد شد برای لغو سیستم عاملی که به همراه Xiaomi Mi 4 می آید.

نتیجه نهایی با تست ویندوز ۱۰ بر روی Xiomi Mi 4 نشان می دهد که ویژگی های تمام خدمات تلفن همراه مایکروسافت را خواهد داشت.در نظر بگیرید که این یک سفارشی سازی ساده از یک دستگاه آندرویدی است که با استفاده از Xiaomi Mi 4 صورت گرفته است. که با نسب ROM که حاوی ویندوز۱۰ است به جای سیانوژن . با نصب این ROM مایکروسافت امیدوار است تا کاربران آندرویدی را به طرف استفاده از سیستم عامل ویندوز ۱۰ نماید و کاربران بتوانند ویندوز ۱۰ را تجربه کنند.

آیا ویندوز 10 می تواند آندروید را شکست دهد

گوشی شیائومی فقط اولین حال آزمایش است . در نهایت مایکروسافت امیدوار است این رام برا برای سایر گوشی های آندرویدی سطح پایین نیز ارائه کند.

برای اطلاعات بیشتر از اندروید و ویندوز د زیر بر روی عنوان کلیک کنید:

آندروید

ویندوز ۱۰

ios

منبع : فون آرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.