طراحی سایت اینتن

طرح مکالمه نامحدود ایرانسل

۰

طرح مکالمه نامحدود ایرانسل : ایرانسل با در نظر گرفتن نیازهای متفاوت مشترکان خود، اقدام به ارائه طرح های متنوع می نماید.آنها می دانند که مشترکان هر کدام دارای مصرف های متفاوتی هستند.به همین علت طرحهای زیادی را آماده می کنند تا مشترک با توجه به مصرف خود یکی از آنها را انتخاب نماید.

طرح های تخفیفی روزانه

طرح مکالمه نامحدود ایرانسل : با انتخاب هر کدام از این طرح ها شما می توانید با توجه به نوع طرح انتخابی در هزینه های مکالمه و پیامک از تخفیف برخوردار شوید.مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند این طرح را فعال کنند و به مدت ۲۴ ساعت در هزینه های مکالمه و پیامکی ایرانسلی خود از ۲۰درصد تخفیف بهره مند شوند.

اگر می خواهید این طرح را برای خودتان فعال کنید می توانید کد  #۱۱۲*۵۵۵*  را از تلفن همراهتان شماره گیری نمایید.لازم است بدانید هزینه ی این طرح ۱۰۰تومان است.
اگر از مشترکان اعتباری ایرانسلی هستید می توانید با شماره گیری  #۳*۳*۳*۵۵۵* مکالمه های درون و برون شبکه ی و همچنین تماس با خط های ثابت را با تعرفه دقیقه ای ۴۹/۹ تومان برای خودتان انتخاب کنید که هزینه ی این طرح ۲۰۰ تومان است.

مکالمه صد برابری ایرانسل

طرح مکالمه نامحدود ایرانسل : این طرح جز یکی از بهترین طرح های ایرانسل است که مشترکان می توانند به وسیله آن هزینه های خود را به شکل باورنکردنی کاهش بدهند. برای اطلاع از مکالمه رایگان ایرانسل می توانید کد #۴۴۴۴* کد شگفتی‌های ایرانسل را شماره گیری نمایید و سپس بسته مکالمه را برای خود فعال نمایید.لازم است بدانید این بسته ها بر اساس نوع مصرف مشترکان برای آنها تعیین می شوند و با یکدیگر متفاوت می باشند.

این طرح ها به صورت طرح مکالمه ماهانه ایرانسل و همچنین هفتگی و روزانه خواهد بود که شما می توانید بر اساس نوع نیاز و مصرتان آنها را انتخاب نمایید.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.