کمپانی ایرانسل تعرفه بسته‌های اینترنت خود را کاهش داد.

0
بسته های اینترنت همراه ایرانسل

کمپانی ایرانسل تعرفه بسته‌های اینترنت خود را کاهش داد. : به گزارش اخبار فناوری زوم تک به نقل از شرکت ایرانسل ، این شرکت به مناسب ایام شکوه مند پیروزی انقلاب اسلامی در ۱۳ پکیج اینترنتی خود تخفیف نیم بها ارائه کرده است . شرکت ایرانسل یکی از پر مخاطب ترین کمپانی هانی های ارائه دهنده اینترنت همراه در کشور است.

تعرفه های تخفیفی ایرانسل در ایام  دهه فجر

به گزارش بخش اخبار فناوری زوم تک به نقل از  روابط عمومی ایرانسل ، کاربران سیمکارت های دائمی و اعتباری ایرانسل تا ۲۲ بهمن ماه امسال می توانند ، بسته ۵ گیگابایتی ۷ روزه ، بسته های یک ماهه ۵ ، ۱۰ و ۲۰ گیگابایتی را به ترتیب با قیمت های ۱۷ هزار و ۵۰۰ ، ۲۰هزار، ۳۲هزار و ۵۰۰ و ۵۰ هزار تومان خریداری نموده و فعال کنند.

شایان ذکر است پکیج های اینترنت همراه با اعتبار زمانی ۳ ماهه و حجم های ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۳۰ و ۵۰ گیگابایتی هم به ترتیب با قیمت های ۲۵ هزار، ۳۲هزار و ۵۰۰، ۳۷هزار و ۵۰۰، ۴۵هزار، ۴۷هزار و ۵۰۰، ۶۰هزار و ۷۵هزار تومان، بسته ۶ ماهه ۷۰ گیگابایتی با قیمت ۷۰هزار تومان و بسته یک ساله ۱۰۰گیگابایتی با قیمت ۱۷۵هزار تومان تا پایان ایام دهه فجر به کاربران سیمکارت های دائمی و اعتباری ایرانسل ارائه خواهد شد.

چگونه می توان بسته های تخفیفی ایرانسل را فعال کرد ؟

برای خرید و فعال کردن پکیج های افزایشی اینترنت همراه در سیمکارت های ایرانسل از طریق ارسال کد دستوری #۵۵۵* امکان پذیر است ، برای این کار کافی این کد دستوری را شماره گیری نمایید و جزئیات بیشتر در خصوص پکیج های اینترنت همراه ، شبکه نسل ۲G ، ۳G و ۴G ایرانسل و تنظیمات لازم برای استفاده از آن و اتصال به شبکه اینترنت همراه این اپراتور از طریق وبسایت این شرکت  irancell قابل مشاهده است.

'گزارشی از شهر های تحت پوشش شبکه ۳G و ۴G در کشور

براساس اعلام شرکت ایرانسل شبکه ۳G در بیش از ۱۲۷ شهر و شبکه ۴G ایرانسل در ۱۴ شهر کشور هم اکنون قابل استفاده است و ما همچنان در صددیم این شبکه های پر سرعت را در شهر های مختلف ایران گسترش دهیم.

منبع : روابط عمومی ایرانسل

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.