خدمات مبتنی بر تلگرام ایرانسل / ربات ایرانسل در تلگرام راه اندازی شد

0
telegram-bott

کسی فکرش را هم نمی کرد پیام رسانی که پیش از آن هم بسیار محبوب شده بود، تنها با ارائه یکی ویژگی این چنین منفجر شود! تلگرام حتی تا پیش از ارائه ویژگی ساخت کانال به جای برادکست کردن به میزان محبوبیت بسیار بالایی رسیده بود، اما ارائه این ویژگی سبب شد علاوه بر مشترکان عادی شرکت ها و موسسات مختلف نیز به سمت استفاده از این پیامرسان جذب شوند و مدیران آن ها جدای از استفاده های شخصی،آن را به تجارت خود نیز وارد کنند.شرکت ها و موسسات مختلف بعد از پرطرفدار شدن پیام رسان تلگرام، یکی از کارآمدترین راه های نوین برای تبلیغات خود را این پیام رسان یافتند،پس اقدام به راه اندازی کانال ها و ربات های مخصوص به خود کردند تا از این طریق همواره با مشترکان و مشتریان خود در ارتباط باشند.

و این بار نوبت به اپراتور ایرانسل رسیده تا به این عرصه وارد شود!شاید بتوان حدس زد که کانال تلگرام ایرانسل به زودی پرجمعیت ترین کانال فارسی خواهد شد.
ایرانسل در راستای توسعه و بهبود فرایند پشتیبانی و در جهت برقراری ارتباط موثر با مشترکان،اقدام به راه اندازی ربات پشتیبان در پیام ‌رسان تلگرام کرده است.

گفتنی است در اولین تجربه پشتیبانی آنلاین مشترکان این اپراتور، آن ها قادرند تا با مراجعه به بخش ” تماس با ما ” در وب ‌سایت ایرانسل به آدرس www.irancell.ir پرسش‌ها، مشکلات و یا درخواست‌های خود را با کارشناسان بخش ارتباط با مشتریان به صورت گفتگوی آنلاین مطرح و پاسخ مورد نظر را دریافت کنند.اگرچه در مراحل ابتدایی پاسخگویی به مشتریان تنها در ساعات اداری میسر است،اما با راه‌اندازی فازهای جدیدتر، به مرور ساعات پاسخگویی به مشترکان افزایش خواهد یافت.

گفتنی است دسترسی به کانال ایرانسل در تلگرام از طریق لینک http://telegram.me/irancell  و دسترسی به ربات تلگرامی ایرانسل از طریق آدرس http://telegram.me/irancellbot مقدور است.
همچنین شما می توانید با جستجوی نام‌ های کاربری @irancell و @irancellbot به این دو دست پیدا کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.