شایعاتی در مورد Iphone 5se

0

هنوز کسانی هستند که گوشی های کوچک و جمع و جور را به گوشی هایی با صفحه بزرگ ترجیح می دهند، معرفی آیفون ۶ و ۶Plus به عنوان اولین گوشی های بزرگتر از ۴ اینچ اپل با بازخوردهای متفاوتی از سوی کاربران همراه شد،برخی این تغییر را پسندیدند و برخی نیز با گذشت حدود ۳ سال از عرضه ی آیفون ۵s هنوز گوشی خود را با نسل جدید آیفون جایگزین نکردند.

از همان ابتدای عرضه ی آیفون ۶ شایعاتی در مورد برگشت ۴ اینچی ها وجود داشت و در ماههای گذشته این شایعات رفته رفته قوی تر شده اند و به جایی رسیده اند که علاوه بر جزییات و امکانات موجود در این گوشی تاریخ معرفی آن را نیز پیش بینی می کنند.

با توجه به منابع و اطلاعاتی که در دست داریم می خواهیم شما را با برخی از ویژگی های آیفون ۵se آشنا کنیم

۱-گوشه های آن همانند ۶و۶s طراحی خمیده خواهد داشت

۲-دوربین اصلی ۸ مگاپیکسل و دوربین سلفی آن ۱.۲ مگا پیکسل خواهد بود

۳-سنسور فشار سنج به منظور محاسبه ی ارتفاع برای برنامه ی Health

۴-چیپست NFC به منظور استفاده از Apple Pay به آن اضافه خواهد شد

۵-پردازشگرهای به کار رفته در آن پردازنده های A9 و M9 خواهند بود

۶- وجود Live Photos که در ۶Sو۶S Plus معرفی شد

۷-رنگ های آن نقره ای،خاکستری،طلایی و جدیدترین رنگ آیفونها یعنی Rose Gold  خواهند بود

شرکت اپل سیاست مشتری مداری را دوباره در پیش گرفته است،و این همان سیاستی است که به عرضه ی ۵c ختم شد،البته ۵se به جز  سایز صفحه ی نمایش شباهت دیگری به ۵c نخواهد داشت،منظور ما از این رویه توجه به تقاضا است،اگر خاطرتان باشد قبل از عرضه ی ۵c بخشی از کاربران منتظر یک آیفون پلاستیکی بودند و دقیقا همین اتفاق هم افتاد.

این گوشی جدید می تواند یک رویکرد مثبت برای اپل باشد و از طرفی پیوند اپل با مشتریان سنتی خود را تقویت نماید،با اطلاعاتی که در دست داریم انتظار می رود اپل در ۲ الی ۳ ماه آینده آخرین گوشی ۴ اینچی خود را رسما معرفی کند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.