iPad Pro با یک دنیای جدید متفاوت وارد می شود

0
iPad Pro | آیپد پرو

اپل و دیگر شرکت های موجود در بازار همیشه قبل از انتشار محصول نهایی اطلاعاتی از آن را در خبر گزاری ها پخش میکنند تا هیجان و توجه بازار را نسبت به شرکت و محصول جدید خود  جلب کنند.

ipad pro آیپد پرو
iPad Pro دارای صفحه نمایش ۱۲.۹ اینچی با رزولوشن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸


دیروز خبری درمورد یک صفحه کلید بزرگتر در ای او اس منتشر شده بود هم اکنون هم اطلاعاتی در مورد صفحه نمایش آیپد جدید اپل با نام iPad Pro به گوش میرسد. این ایپد جدید ۱۲.۹ است و با وضوع ۲۰۴۸ در ۲۷۳۲ به بازار میاید.
به علاوه صفحه نمایش بزرگ ۱۲.۹ اینچی که اپل در این محصول استفاده کرده. شایعه استفاده از یک پرداشگر جدید هم بر هیجان ارائه این محصول افزوده. این پردازنده A9X نام دارد که  از نسخه پردازنده A9 اپل که در آی فون ۶ و ۶plus استفاده شده بود به مراتب سریع تر است.

شایعاتی از رونمایی آیپد پرو

ما شایعاتی در مورد زمان عرضه محصول شنیدیم که بنا بر آن iPad Pro تا قبل از سال ۲۰۱۶ عرضه نخواهد شد. همچنین اپل میتواند ایپد جدید همراه با۶S  و۶S plus عرضه کند. اگر اطلاعات بیشتری منتشر شد . سریعا به اطلاع شما خواهیم رساند.

کمپانی اپل یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده گوشی و تبلت در دنیا به شمار می رود ، نظر شما در مورد این تبلت چی هست؟ به نظرتون اپل میتونه با این تبلت جدید خود فروش مناسبی رو داشته باشه ؟؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.